Film Sylwestra Werdęgi
ONS

Pies-pająk podbił cały świat. Polak zdradził, ile pracował nad projektem

Film Sylwestra Werdęgi
ONS

Sprawcą największego zamieszania w polskim internecie jest ostatnio Sylwester Wardęga. Pięć dni temu swoją premierę miał głośny filmik, w którym pies przebrany za pająka straszy ludzi w różnych miejscach - na parkingu czy w windzie. Wideo robi ogromną furorę - w ciągu niespełna tygodnia obejrzano je ponad 70 milionów razy. 

Zobacz: HIT INTERNETU: Młoda wokalistka śpiewa o "Kokainie, heroinie, haszu"

Nie trzeba było długo czekać, aż stacje telewizyjne zainteresują się jego twórcą. Sylwester Wardęga już od jakiegoś czas zdobywa internet dzięki zabawnym filmikom wstawianym na swój kanał. To on wcielił się w postać słynnego polskiego Spidermana czy Supermena. Największy sukces przyniósł mu jednak filmik z psem-pająkiem. Skąd inspiracja? O kulisach powstawania wideo opowiedział w "Pytaniu na śniadanie":

Kiedyś natrafiłem, ale bardzo dawno temu, na takie stare zdjęcie owczarka niemieckiego przebranego za pająk i tam był podpis, że żona wróciła po jakimś wyjeździe i mąż zaskoczył ją czymś takim. Ja sobie pomyślałem, że fajnie byłoby zrobić z tego jakieś dłuższe wideo, ale długo to jakoś trwało, bo pracę zaczęliśmy w grudniu. Wtedy znalazłem takie fajne futerko, oczywiście sztuczne, zawiozłem do krawcowej, ale pierwsze projekty nie był zadowalające, była najpierw jedna poprawka, druga, później te nogi dorobiliśmy i jest fajny efekt - wspomina Sylwester


Oglądaliście już wideo Wardęgi? 

Zobacz: HIT INTERNETU: Polak zachwycił w brytyjskim "Mam Talent!"


Matka Oli Kisio podbija internet. Kim jest?:

Więcej na temat Sylwester Wardęga
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51