Konflikt Filipa Chajzera i wróżbity Macieja
ONS/Facebook

Nowy konflikt celebrytów. Chajzer przekrzykuje się z wróżbitą Maciejem

Konflikt Filipa Chajzera i wróżbity Macieja
ONS/Facebook

Filip Chajzer na dobre zadomowił się w Dzień Dobry TVN, gdzie od dłuższego czasu przygotowuje zabawne reportaże szybko zyskujące popularność w sieci. Internautom nie przeszkadza nawet, że w dużej mierze są one kalką materiałów znanych amerykańskich komików. Filip mocno odżegnuje się też od bycia celebrytą, choć wielu ma odmienne zdanie. Przypomnijmy: Fotoreporterzy wkurzyli się na Chajzera. Teraz próbuje to odkręcić

Reporter odkrył też w sobie nową pasję - jak każda szanująca się postać show-biznesu komentuje rozmaite wydarzenia na swoim Facebooku. Niedawno w ostrych słowach skomentował zamieszanie wokół śmiertelnego wypadku spowodowanego przez Dariusza K., którego sam był niemal naocznym świadkiem. Zobacz: "Celeb w trampkach Dolcze Srolcze. Byłem na miejscu wypadku"

Nie wszyscy jednak poznają się na mało wysublimowanym poczuciu humoru Chajzera. Kilka dni temu Filip wyśmiał na swoim Facebooku zdjęcie gwiazdy programów ezoterycznych, wróżbity Macieja. Haczykiem miała być różowa koszula mężczyzny, którą reporter wyśmiał. Na odpowiedź wróżbity nie trzeba było długo czekać.
 

Wyczułem ból dupy u Filipa Chujzero czy jakoś tak. Pamiętam jak otrzymałem smsa od niego, bo tak bardzo chciał przeprowadzić wywiad ze mną. Z tego powodu, że mam bekę z tego typa nawet jemu nie odpowiedziałem. Jak będzie częściej w tvn niż ja i więcej zarobi, może też zakupi sobie różowe koszule. Przy okazji, pozdrawiam tatusia – Pana Chajzera, bo jego jakoś bardziej kojarzę - zripostował na swoim profilu Maciej.


To otworzyło prawdziwą puszkę pandory i od tamtej pory obaj panowie przekrzykują się na Facebooku kolejnymi postami. Wróżbita traktuje konflikt bardzo poważnie, Chajzer zaś sili się na kolejne żarty. Ostatni wpis Macieja z wakacji zahacza już jednak o zbyt dosłowną wulgarność.
 

W Internecie i za oknem temperatury wysokie. Ponad chujzero - napisał pod zdjęciem z urlopu.


Poniżej krótkie przypomnienie "konfliktu" na linii Wróżbita Maciej - Filip Chajzer. Czy dwóch dorosłych mężczyzn nie ma nic lepszego do roboty?

Zobacz: Chajzerowi dostało się za "wyzwanie" Pieńkowskiej: "Zrobił się szajs"
 

 Filip Chajzer zajada się sushi na imprezie:

Więcej na temat Filip Chajzer Wróżbita Maciej
Przeładuj

Michał Szpak ostro do swojej przyjaciółki w "The Voice of Poland"! Jej udział zaszkodzi ich prywatnym relacjom?

zobacz 01:04