Internauci krytykują Aleksandrę Kwaśniewską po wywiadzie z Marcinem Hakielem
mat. prasowe
Newsy

Fani atakują Aleksandrę Kwaśniewską za wywiad z Hakielem. "Ja nie mogę brać odpowiedzialności"

"Duże rozczarowanie" komentują internauci, a Aleksandra Kwaśniewska tłumaczy się z rozmowy z Marcinem Hakielem, który opowiedział jej o rozstaniu z Katarzyną Cichopek.

Nie milkną echa głośnego wywiadu Marcina Hakiela w "Mieście Kobiet". Kilka tygodni po ogłoszeniu zakończenia związku z Katarzyną Cichopek tancerz pojawił się w telewizyjnym programie i opowiedział o kulisach rozstania z żoną. Po emisji wywiadu w sieci zawrzało - internauci ostro krytykowali Katarzynę Cichopek i wspierali Marcina Hakiela. Teraz jednak dostało się również Aleksandrze Kwaśniewskiej, która przeprowadziła rozmowę z Marcinem! Co zarzucają jej internauci?

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku. Cichopek i Hakiel to dopiero początek. Jedna z par walczy o miliony

Aleksandra Kwaśniewska tłumaczy się z wywiadu z Marcinem Hakielem

Chociaż po głośnym wywiadzie Marcina Hakiela w "Mieście Kobiet" większość fanów go wspierała, w sieci nie zabrakło również krytycznych wpisów. Część internautów skrytykowała tancerza, który opowiedział o kulisach rozstania, chociaż sam kilka tygodni wcześniej zapowiadał, że ze względu na dobro dzieci nie będzie więcej poruszać tego tematu.

Marcina Hakiela ostro skrytykowała m.in. Aleksandra Domańska, której zdecydowanie nie spodobał się wywiad o rozstaniu. Teraz okazuje się, że internauci zaatakowali Aleksandrę Kwaśniewską za to, że przeprowadziła głośny wywiad! 

- Strasznie słaba ta akcja z Marcinem . Trudno mi uwierzyć , że się na to zgodziłaś . Duże rozczarowanie.
- Hiena roku dla Ciebie! Wykorzystalas niestabilnosc Marcina, nie dalas czasu na ulozenie sie po rozstaniu. Widzialas oswiadczenie - dlaczego go nie uszanowalas?- komentują internauci.

Prowadząca "Miasto Kobiet" odpowiedziała na krytyczne wpisy!

Zobacz także: Katarzyna Cichopek wyjechała z dziećmi na majówkę. Co w tym czasie robi Marcin Hakiel?

Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Katarzyną Cichopek
Mat. prasowe/TVN

Aleksandra Kwaśniewska zareagowała na zarzuty internautów. 

- przykro mi, ale ja nie mogę brać odpowiedzialności za to, co mówią goście. Ja siadałam do rozmowy o emocjach - napisała Aleksandra Kwaśniewska. - Marcin przyszedł do programu dobrowolnie i rozmawiał o tym, o czym chciał rozmawiać. Ja nikogo do niczego nie namawiałam - dodała w kolejnym komentarzu.

Zobacz także: Marcin Hakiel wspomina Katarzynę Cichopek w kolejnym wywiadzie! Będzie miała mu za złe? 

Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na krytyczne wpisy w sieci
VIPHOTO/EAST NEWS

Prowadząca "Miasto Kobiet" miała dość zarzutów i opublikowała kolejny komentarz, w którym przyznaje, że nie spodziewała się, że Marcin Hakiel tak bardzo otworzy się przed kamerami. 

Dziewczyny, jeszcze raz. Punktem wyjścia do rozmowy było to, że społecznie mamy tendencję do odbierania mężczyznom prawa do okazywania pewnych emocji. Generalnie każemy im się ogarnąć i nie mazać, a przecież nie dysponują oni żadnymi magicznymi mechanizmami „radzenia sobie” lepiej niż my. Marcin znalazł się w tej sytuacji i tego miała dotyczyć rozmowa. Kontekst jest nam wszystkim znany, ale nie spodziewałam się tu żadnego wyznania ponad „nasze drogi się rozeszły”. To nie ja stawiam granice dotyczące tego, co gość ujawni ze swojego życia prywatnego, tylko gość. Nie może być inaczej. Mamy w programie bardzo dużo tematów relacyjnych. Przy tej okazji goście opowiadają nam o swoich przemocowych partnerach, toksycznych relacjach z rodzicami itd. Przecież my nie mamy możliwości weryfikowania tych historii na bieżąco z osobami, których dotyczą. To jest relacja gościa i jego decyzja, jak o niej opowiada. Jeśli ktoś chce powiedzieć, że w swoim związku został zraniony/oszukany/porzucony, to zawsze może to powiedzieć, bo to jego związek, ale to nie znaczy, że po to się spotkaliśmy. Ja nikogo za język nie ciągnę. To kompletnie nie mój rodzaj rozrywki- napisała Aleksandra Kwaśniewska. 

Atak internautów na Aleksandrę Kwaśniewską najwyraźniej zaskoczył samego Marcina Hakiela, który postanowił stanąć w jej obronie. Tancerz podczas relacji na InstaStories opublikował krótkie oświadczenie w sprawie głośnego wywiadu!

Podobno ktoś coś ma do @aleksandraleksandrowna i mojego wywiadu w @tvnstyle_official... Ja podjąłem decyzję o udzieleniu tego wywiadu, powiedziałem  tyle ile uznałem za stosowne. Jeśli ktoś ma z tym problem zapraszam do bezpośredniego kontaktu. #prawdajesttylkojedna- napisał Marcin Hakiel.

Zobacz także: Marcin Hakiel pokazał nagranie sprzed blisko 20 lat! Musicie TO zobaczyć!

Marcin Hakiel staje w obronie Aleksandry Kwaśniewskiej
Instagram @marcinhakiel

Aleksandra Kwaśniewska uciekła sprzed kamery po pytaniu o Marcina Hakiela
mat. prasowe/TVN, TRICOLORS/East News
Newsy
Aleksandra Kwaśniewska uciekła sprzed kamery po pytaniu o Marcina Hakiela
Aleksandra Kwaśniewska przeprowadziła głośny wywiad z Marcinem Hakielem po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Teraz nie chce do tego wracać.

Rozpad małżeństwa Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek znowu jest na językach. Wszystko z powodu faktu, że Katarzyna Cichopek w końcu przestała ukrywać swój nowy związek. Kilka miesięcy temu, tuż po ogłoszeniu rozwodu z aktorka, Marcin Hakiel powiedział w "Mieście Kobiet", że dał żonie wolność i "okazało się, że ta wolność ma imię". Teraz, gdy wiadomo już oficjalnie, że Katarzyna Cichopek jest szczęśliwa z Maciejem Kurzajewskim, dziennikarze chcieli spytać o komentarz Aleksandrę Kwaśniewską, która przeprowadzała głośny wywiad z jej byłym mężem. Reakcje prezenterki była jednak stanowcza i bardzo wymowna.  Aleksandra Kwaśniewska nie chciała mówić o Marcinie Hakielu Związek Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego budzi sporo kontrowersji. Para postanowiła ujawnić swoje uczucia w dniu 40. urodzin aktorki, po tym, jak złośliwy komentarz na jej Instagramie zostawiła Paulina Smaszcz, zdradzając, że w podróż do Izraela wybrali się we dwoje. Niedawno nawet paparazzi przyłapali Katarzynę Cichopek podczas odwiedzin u Macieja Kurzajewskiego.  Po głośnym "coming oucie" prezenterzy wrócili od "Pytania na śniadanie". Kiedy prowadzili swoje pierwsze wydanie, pod gmachem TVP również czekali na nich fotoreporterzy. Zakochani jednak nie zamierzają się afiszować, a z pracy wyszli osobno.  Uwaga mediów skierowana jest również w stronę Marcina Hakiela, który po rozstaniu również odnalazł swoje szczęście, którym chwali się coraz śmielej. Marcin Hakiel coraz częściej pokazuje romantyczne zdjęcia z ukochaną.  Nie spieszy się jednak do komentowania nowego życia byłej żony. Dziennikarze o słynny wywiad Marcina Hakiela w "Mieście Kobiet" postanowili podpytać Aleksandrę Kwaśniewską, która ostatecznie uciekła sprzed kamery.  Zobacz także:  Marcin Hakiel pokazał nagranie z synem....

Aleksandra Domańska ostro skrytykowała Marcina Hakiela
Artur Zawadzki/REPORTER/mat. prasowe TVN
Newsy
Aleksandra Domańska uderza w Marcina Hakiela: "Dorośnij koleś"
Aleksandra Domańska skomentowała zachowanie Marcina Hakiela w mediach społecznościowych. Aktorka ostro skrytykowała byłego partnera Katarzyny Cichopek.

Niedługo po tym, jak Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel ogłosili rozstanie, na prowadzącą "Pytanie na śniadanie" zaczęła spadać ostra krytyka. Mnóstwo internautów zaczęło współczuć byłemu partnerowi gwiazdy i obwiniać jego żonę o rozpad małżeństwa, które uchodziło za jedno z najbardziej zgodnych w show-biznesie. Choć początkowo para chciała uniknąć głośnego i medialnego rozstania, Marcin Hakiel udzielił wywiadu w programie "Miasto kobiet". Chwilę po publikacji gwiazda "M jak miłość" musiała zablokować możliwość komentowania zdjęć na swoim profilu na Instagramie, ponieważ została zalana nieprzyjemnymi wiadomościami.  W ostatnim czasie jednak coraz więcej osób zaczyna stawać w obronie Katarzyny Cichopek. Głos zabrała Aleksandra Domańska, która negatywnie oceniła wywiad Marcina Hakiela i uderzyła w instruktora tańca. Aleksandra Domańska zażenowana postawą Marcina Hakiela: "Co za żenujący materiał" Przez ostatnie dni na Katarzynę Cichopek wylała się fala krytyki . Duży wpływ na to miał głośny wywiad z Marcinem Hakielem , w którym instruktor tańca wyraźnie zasugerował, że został porzucony przez żonę. To jeszcze bardziej podgrzało atmosferę, a plotki o romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nabrały na sile. Widząc hejt, jaki spadł na prowadzącą "Pytanie na śniadanie", niektóre gwiazdy postanowiły opowiedzieć się po jej stronie. Aleksandra Domańska nie ukrywała, że jest zażenowana rozmową, która ukazała się w "Mieście kobiet" i stwierdziła, że Marcin Hakiel zachowuje się niedojrzale. Zobacz także:   Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem nie tylko w "Pytaniu na śniadanie"? "Dobrze się rozumieją" - Co za żenujący materiał. Gość zdradza prywatne sprawy...

Kasia Cichopek wściekła na Marcina Hakiela
Mat. prasowe/EastNews
Newsy
Katarzyna Cichopek jest wściekła po wywiadzie Marcina Hakiela. Zadzwoniła do byłego partnera!
Głośny wywiad, w którym Marcin Hakiel ujawnił kulisy rozstania z Katarzyną Cichopek i zasugerował zdradę, wywołał skrajne emocje. Gwiazda "M jak miłość" nie pozostała obojętna na słowa tancerza

Chociaż rozstanie Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek od samego początku wywołuje wiele emocji, to jeszcze do niedawna mogło się wydawać, że małżeństwo rozeszło się w dobrej atmosferze. Fani prowadzącej "Pytanie na śniadanie" oraz jej byłego partnera snuli domysły dotyczące powodów rozpadu ich związku. Po głośnym wywiadzie, którego Marcin Hakiel udzielił w programie "Miasto kobiet", stosunki między gwiazdami mogą ulec drastycznej zmianie. Nadal nie milkną echa po rozmowie, która ukazała się w stacji TVN Style. Okazało się, że decyzja byłego partnera rozwścieczyła Katarzynę Cichopek, która postanowiła zadzwonić do Marcina Hakiela i powiedzieć mu, co o tym myśli. Katarzyna Cichopek jest zła na Marcina Hakiela po głośnym wywiadzie W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską Marcin Hakiel szczerze opowiedział o rozstaniu z Katarzyną Cichopek . Udzielając głośnego wywiadu w programie "Miasto kobiet", instruktor tańca przyznał, że czuje się porzucony. Nie ma już wątpliwości co do tego, że to były partner prowadzącej "Pytanie na śniadanie" gorzej znosi rozstanie. Marcin Hakiel zasugerował też, że Katarzyna Cichopek odeszła od niego dla innego mężczyzny . Zobacz także:   Marcin Hakiel o swojej metamorfozie! "Przez duże nerwy zacząłem chudnąć" Nic dziwnego, że wywiad wywołał skrajne emocje. Marcin Hakiel stwierdził, że nie chce publicznie prać brudów, ale mimo wszystko odsłonił swoje prywatne życie w mediach. Po tym znów na Katarzynę Cichopek spadła fala krytyki ze strony internautów . Redakcja serwisu "Plotek.pl" skontaktowała się ze znajomą pary, która opowiedziała, co gwiazda zrobiła po emisji rozmowy z byłym partnerem w TVN Style. Cichopek postanowiła ponoć zadzwonić do byłego partnera:  Kasia już...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik