Podróżowanie jest dla Katarzyny Cichopek ogromną pasją. Gwiazda chciałaby, aby jej dzieci również poznały różne kraje oraz kultury i tak, jak ona pokochały wycieczki. Niedawno prowadząca "Pytanie na Śniadanie" zabrała swoje pociechy na Malediwy, a teraz zdecydowała się na podróż po Polsce. Marcin Hakiel również wybrał się na kilkudniowy urlop za miastem. Zobaczcie sami!

Reklama

Katarzyna Cichopek wybrała majówkę w Polsce!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel po 17 wspólnych latach zdecydowali się na rozstanie i choć wydawało się, że małżonkowie doszli do porozumienia, wszystko wskazuje na to, że czeka ich nie lada batalia. Byli partnerzy podzielili się opieką nad dziećmi, jednak starają się nie spotykać nawet, gdy jedno przejmuje obowiązki rodzicielskie nad Heleną oraz Adamem. W czasie świąt wielkanocnych Katarzyna Cichopek zabrała pociechy na Malediwy. W tym czasie jej były mąż rozpamiętywał wspólne chwile, a w swoich mediach społecznościowych publikował zdjęcia z przeszłości.

Okazuje się, że długi weekend majowy Marcin Hakiel spędzi samotnie, bowiem Katarzyna Cichopek zdecydowała się zabrać pociechy na wycieczkę po Polsce. Paparazzi przyłapali rodzinę w czasie przygotowań do wyjazdu.

Zobacz także: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zostaną zwolnieni z "Pytania na Śniadanie"? Zarząd TVP odpowiada!

Wiele gwiazd na majówkę wybrało luksusowe destynacje, takie jak Seszele czy Dubaj. Katarzyna Cichopek nie mogła sobie pozwolić na zagraniczny wyjazd ze względu na służbowe obowiązki oraz powrót dzieci do szkoły. Marcin Hakiel w tym czasie udał się na wyjazd w swoje ukochane góry. To jeden z ulubionych kierunków gwiazd, które pragną odzyskać spokój i zregenerować siły. W górach po śmierci męża przez wiele tygodni mieszkała również Agnieszka Woźniak-Starak.

Zobacz także
Instagram @marcinhakiel

Zobacz także: Marcin Hakiel wspomina Katarzynę Cichopek w kolejnym wywiadzie! Będzie miała mu za złe?

Reklama

W życiu gwiazdy "Pytania na Śniadanie" wiele się dzieje, dlatego zdecydowała się na krótki urlop za miastem, aby odpocząć i naładować baterie. Już niedługo znowu pojawi się na ekranach naszych telewizorów w towarzystwie Macieja Kurzajewskiego i z nową energią będzie zabawiać widzów o poranku.

Reklama
Reklama
Reklama