Ewelina Lisowska
Instagram

Ewelina Lisowska zdradziła, ile waży! "Nigdy w życiu tyle kilogramów nie miałam" wyznała piosenkarka

Ewelina Lisowska
Instagram

Ewelina Lisowska w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swojej metamorfozie i zdradziła, ile teraz waży. Piosenkarka skomentowała swoją przemianę i opowiedziała dlaczego jakiś czas temu zrezygnowała z ostrych treningów.  Dlaczego już nie walczy, żeby za wszelką cenę mieć bardzo szczupłą i wysportowaną sylwetkę? Sprawdźcie, co powiedziała Ewelina Lisowska!

Ewelina Lisowska szczerze o swojej wadze

Zaledwie kilka dni temu Ewelina Lisowska opublikowała w sieci bardzo szczery wpis i pokazała fanom zestawienie swojego najnowszego zdjęcia z fotką zrobioną w momencie, kiedy bardzo ostro pracowała nad formą. Piosenkarka zdradziła wówczas, że jakiś czas temu dużo trenowała, żeby osiągnąć wagę o której wtedy marzyła. Okazało się, że Ewelina Lisowska ważyła wtedy 45 kilogramów. Teraz gwiazda w "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że bardzo ostro trenowała kick-boxing i chodziła na siłownię. Ewelina Lisowska przed kamerą zdradziła, że wszystko zmieniło się, kiedy ogłoszono lockdown.

Musieli zamknąć mi siłownie, żebym wreszcie zatrzymała się w tym pędzie, jaki sobie narzuciłam. Rzeczywiście taki sportowy tryb życia w ostatnim czasie był mi bardzo bliski. Czasami miałam nawet wrażenie, że dużo bliższy niż moje muzyczne sprawy- powiedziała w "DDTVN".

Piosenkarka nie zamierza całkowicie rezygnować ze sportu, ale nie chce, żeby aktywność fizyczna znów zdominowała jej życie.

Wrzuciłam na luz. Nadal jestem fanką sportu i uwielbiam aktywność fizyczną. To będzie mi w życiu towarzyszyć, ale nie pozwolę już, aby to przejęło kontrolę nad moim życiem. Chcę sobie pozwolić na wyjazdy, na czas spędzony z rodziną, przyjaciółmi, a często się z tego wykluczałam- zdradziła Ewelina Lisowska. 

Gwiazda zdradziła przy okazji, ile teraz waży.

Z wagi 45 kg doszłam do wagi 52 kg, która mnie kiedyś przerażała. Bałam się przekroczyć wagę 50 kg, bo wydawało mi się, że będę jakimś słoniem. Nigdy w życiu tyle kilogramów nie miałam. Okazuje się, że czuję się z tym dobrze- wyznała w "Dzień Dobry TVN".

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Eweliny Lisowskiej. Naszym zdaniem wygląda pięknie!

Zobacz także: Julia Wieniawa pokazała zdjęcie, kiedy ważyła najwięcej. To był dla niej bardzo ciężki okres…

Ewelina Lisowska zdradziła, że waży 52 kilogramy.

 

Wcześniej piosenkarka ważyła 45 kilogramów.

 

 

 

Więcej na temat Ewelina Lisowska
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48