Ewelina Lisowska podczas sopockiej konferencji Top Trendy 2013
ONS
Newsy

Ewelina Lisowska dała czadu na Top Trendy 2013

Wygra konkurs o "Przebój roku"?

Dziś drugi dzień Festiwalu Top Trend 2013. Na scenie Opery Leśnej dzisiejszego wieczoru zaprezentują się m.in. wykonawcy, których piosenki w ciągu ostatnich miesięcy były najczęściej grane przez rozgłośnie radiowe. Wśród gwiazd koncertu "Przebój roku" znalazła się Ewelina Lisowska.

Finalistka "X-Factora" na Sopockiej estradzie wykonała swój wielki przebój "W stronę słońca", który od razu, gdy pojawił się w eterze podbił listy przebojów. Ewelina podczas swojego występu dała czadu. Zaśpiewała bowiem ostrzejszą wersję swojego singla znaną z teledysku.

Lisowska błyszczała również podczas drugiej festiwalowej konferencji. Ubrana w czarne obcisłe spodnie, wysokie buty, a także koszulkę z kolorową grafiką wyglądała rewelacyjnie. Swój look uzupełniła o ulubiony makijaż, w którym prym wiedzie czerwona szminka.

Myślicie, że Ewelina Lisowska zdobędzie nagrodę za "Przebój roku" Festiwalu Top Trendy 2013?Pozostałe gwiazdy na drugiej sopockiej konferencji festiwalu:

Enej wygrało Top Trendy 2013
ONS
Newsy
Enej najlepszy na Top Trendy 2013! Nagrali przebój roku
Kogo pokonali?

Właśnie zakończył się koncert "Największe przeboje roku" w ramach Festiwalu Top Trendy 2013 . Na scenie Opery Leśnej w Sopocie zaprezentowało się 12 wykonawców, którzy zaśpiewali swoje przeboje, które przez ostatnie miesiące zdominowały playlisty rozgłośni radiowych. Spośród nich widzowie w głosowaniu SMS-owym wybrali tą najpopularniejszą z piosenek. Wśród gwiazd występujących na estradzie znaleźli się głównie młodzi i stawiają pierwsze kroki w show-biznesie. Na koncercie wystąpili zwycięzcy polsatowskiego show "Must Be The Music": zespoły Enej i LemON , młode zdolne wokalistki: Ewelina Lisowska , Margaret , Jula , a także Sylwia Grzeszczak , Ania Wyszkoni grupy Loka i Pectus oraz wokaliści: Rafał Brzozowski i Łukasz Zagrobelny oraz duet Liber i Natalia Szroeder . Głosami widzów nagrodę za "Największy przebój roku" otrzymała piosenka "Tak smakuje życie" zespołu Enej . Zgadzacie się z werdyktem telewidzów? Gwiazdy podczas drugiej sopockiej konferencji prasowej Top Trendy 2013:

Honorata Skarbek na Top Trendy 2013
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Honey w nowej fryzurze: Lubię piosenkę Juli i...
Komu kibicuje na Top Trendy 2013?

Drugi dzień festiwalu Top Trendy to przede wszystkim koncert Największe Przeboje. Nie zabraknie na nim popularnych hitów i efektownych występów. Przypomnijmy: Honey, Grzeszczak, Lisowska: co pokażą na Top Trendy? Jedną z najbardziej oczekiwanych na sopockiej scenie wokalistek jest Honorata Skarbek , która zaśpiewa swój przebój "Nie Powiem Jak". Dziś Honey pojawiła się na konferencji prasowej festiwalu i zaprezentowała fotoreporterom bardzo drapieżny wizerunek i nową, ciemniejszą fryzurę. Afterparty.pl udało się porozmawiać z gwiazdą i wypytać o szczegóły jej występu w Sopocie, dzisiejszą stylizacje i hity innych piosenkarek, które dziś usłyszymy w Operze Leśnej. Zobaczcie nasze wideo: Zobaczcie też galerię zdjęć z pirewszego dnia festiwalu Top Trendy 2013:

Gwiazdy Top Trendy 2013 o koncercie Największe Przeboje
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Honey, Grzeszczak, Lisowska: co pokażą na Top Trendy?
Gwiazdy zdradzają nam szczegóły swoich występów

Przed nam drugi dzień festiwalu Top Trendy 2013 , w trakcie którego wystąpi plejada polskich artystów z największymi przebojami minionych dwunastu miesięcy. Na sopockiej scenie zaprezentują się m.in. Honorata Skarbek , Sylwia Grzeszczak , Jula , Rafał Brzozowski czy Ewelina Lisowska . AfterParty.pl zapytało te i inne gwiazdy o to, czym zaskoczą publiczność zgromadzoną w Operze Leśnej i przed telewizorami. Niektórzy postawią na show, a inni... Zobaczcie nasze wideo: Zobaczcie też relację zdjęciową z pierwszego dnia festiwalu Top Trendy 2013:

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner