Ewelina Lisowska
Instagram

Ewelina Lisowska pochwaliła się zdjęciem w bikini. Fanka pyta: "Powiększałaś piersi?" Gwiazda odpowiedziała!

Ewelina Lisowska
Instagram

Ewelina Lisowska opublikowała na Instagramie gorące zdjęcia z wakacji i zaskoczyła swoich fanów doskonalą i bardzo kobiecą figurą. Pełne kształty gwiazdy wzbudziły w sieci mnóstwo emocji, a nawet pojawiły się pytania dotyczące biustu gwiazdy. Niektórzy Internauci wprost sugerują, że Ewelina Lisowska powiększyła piersi. Piosenkarka odpowiedziała! Jaka jest prawda?

Ewelina Lisowska powiększyła piersi? Gwiazda odpowiada na pytania Internautów!

Ewelina Lisowska jest jedną z gwiazd, która dość długo była wierna jednemu wizerunkowi scenicznemu, jaki sama wykreowała. Niedawno zdecydowała się jednak przefarbować włosy na blond, zaczęła trenować boks i zmieniła swoje nawyki żywieniowe.

Ostatnio gwiazda zdecydowała się wyjechać na urlop i postawiła na słoneczny Meksyk. W mediach społecznościowych umieściła obszerną relację z zimowego odpoczynku i pochwaliła się naprawdę gorącymi zdjęciami. Jedno z nich, na którym doskonale widać idealną figurę gwiazdy wzbudziło szczególne zainteresowani Internautów i pojawiły się pytania o biust Eweliny Lisowskiej! 

Powiększałaś piersi?

Oo było się u chirurga 😁

Ewelina Lisowska zdecydowała się odpowiedzieć na komentarze dotyczące jej biustu i zażartowała:

nie, jadłam dużo pączków 🤪

Pod kolejnym komentarzem fanki, która wprost pisze, że gwiazda prezentuje: piękne, zdrowe ciało i  gratuluję jej: efektu ciężkiej pracy, artystka wyjaśniła, że w ostatnim czasie odeszła częściowo od dawnych nawyków i pozwoliła sobie na dużo, stąd pełniejsze kształty:

dzięki, ale to jest efekt braku pracy 😂 może nie prowadzę się jakoś najgorzej, bo pewne nawyki już mam we krwi, ale pozwalałam sobie w ostatnim czasie na dużo 🤪

Tylko spójrzcie na nowe gorące zdjęcie Eweliny Lisowskiej!

Zobacz także: Te gwiazdy powiększyły swoje biusty i uwielbiają się nimi chwalić! Rozenek, Lipińska... lista jest naprawdę długa!

 

Ewelina Lisowska podobnie, jak wiele gwiazd zdecydowała się na zimowy urlop w słonecznym Meksyku. 

 

 

Ewelina Lisowska na Festiwalu w Opolu
ONS

 

 

Więcej na temat Ewelina Lisowska
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48