Ewa Farna jest z polskiej rodziny mieszkającej na Zaolziu, więc od lat robi karierę jednocześnie w Czechach i Polsce. Często nagrywa swoje piosenki w dwóch językach. Natomiast był taki moment, że bardziej udzielała się na czeskiej scenie niż polskiej. Jakiś czas temu znowu do nas wróciła po sześciu latach od wydania ostatniej płyty. Kilka tygodni temu wypuściła singiel "Ciało", który opowiada o samoakceptacji i afirmacji cielesności. Gwiazda przez wiele lat borykała się z negatywnymi komentarzami dotyczącymi jej figury, a przede wszystkim po urodzeniu dziecka. Piosenkarka niezwykle rzadko pokazuje syna. Dzisiaj zrobiła wyjątek!

Reklama

Zobacz także: Ewa Farna zachwyca szczupłą sylwetką! Na najnowszych zdjęciach pokazała płaski brzuch

Ewa Farna pokazała syna! Jest podobny do jej męża?

Ewa Farna jest bardzo skrytą gwiazdą i rzadko mówi o swoim życiu prywatnym. O jej ślubie z Martinem Chobotem wszyscy dowiedzieli się po fakcie. Z kolei o ciąży poinformowała tuż przed samym porodem. Po urodzeniu syna Artura w czerwcu 2019 roku pokazała jedynie jego główkę:

"Parę dni temu stałam się mamą. Poproszę o szanowanie naszej prywatności i spokoju, który teraz potrzebuje każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi" - oświadczyła wokalistka.

Ewa Farna niezwykle rzadko pokazuje syna, a jak już opublikuje jego fotografię w mediach społecznościowych, to bez twarzy - tak jak teraz, z jednego z koncertów. 2-letni Artur na uroczym zdjęciu stoi z małą gitarą w ręku i przygląda się rodzicom spod sceny:

Jak tata! Skupiamy się teraz na koncertach w Karlowych Warach i w winnicy Lahofer. To takie piękne miejsca !!!! Wielkie podziękowania dla wszystkich, którzy przybyli i cieszyli się z nami. Bardzo to doceniam - napisała po czesku Ewa Farna.

Zobacz także

Zobacz także: Tak mieszka Ewa Farna! Wokalistka przerobiła "składzik" na prawdziwe kobiece królestwo!

Ewa Farna często bierze ze sobą syna na koncerty, czy nagrania do studia. Chce, aby dziecko było z rodzicami jak najwięcej. Dużą rolę odgrywa w tym mąż piosenkarki, Martin Chobot. Po porodzie zdradziła, że ma ogromne wsparcie ze strony małżonka i gdyby nie on, nie zdecydowałaby się na dziecko.

Zobacz także: Ewa Farna rozczula się nad mężem. Chyba jeszcze nigdy nie była taka wylewna! Mówi o... dzieciach!

Reklama

Ewa już niedługo pojawi się także w Polsce - gwiazda już 18 sierpnia zagra na Sopot TOP of the TOP Festiwal w TVN (drugiego dnia Festiwalu podczas koncertu "I Dance").

ewa_farna93/Instagram
Reklama
Reklama
Reklama