Ewa Farna nowa figura
Instagram

Ewa Farna zachwyca szczupłą figurą. Ostro trenowała żeby schudnąć? Jest komentarz gwiazdy! 

Ewa Farna nowa figura
Instagram

Ewa Farna podczas relacji na Instagramie wzięła udział w popularnej w sieci zabawie "prawda czy fałsz". Fani próbowali zgadywać np. czy woli mieszkać w mieście czy na wsi, a wokalistka odpowiadała, czy jest to prawda czy fałsz. Jeden z internautów postanowił skomentować szczupłą figurę Ewy i zapytał, co zrobiła, że ma taki brzuszek, jaki ostatnio pokazała na zdjęciach. Artystka odpowiedziała, a później zdradziła, czy ostro trenowała, żeby schudnąć.

Ewa Farna ostro trenuje?

Ewa Farna od kilku miesięcy zachwyca swoich fanów. Piosenkarka publikuje w sieci swoje zdjęcia na których widać, że mocno schudła. Gwiazda już po narodzinach dziecka przyznała zaczęła naprawdę zdrowo się odżywiać- okazało się wówczas, że prawie zrezygnowała z mięsa na rzecz posiłków przygotowywanych z warzyw z własnego ogródka. Dieta wyraźnie przynosi efekty, a Ewa Farna wygląda rewelacyjnie. Teraz internauci postanowili zapytać ją również o treningi. Czy wokalistka regularnie trenuje, żeby schudnąć i dbać o formę? Nic z tych rzeczy! 

regularnie trenujesz- napisał jeden z fanów.

-nie, może powinnam, ale absolutnie niemalże się nie ruszam. Siedzę z dzieciakiem w domu. Czasami jakiś spacer na świeżym powietrzu, ale nie trenuję- odpowiedziała Ewa Farna. 

pięknie wyglądasz. Jak udało ci się osiągnąć taki ładny brzuszek?- zapytał internauta.

- Jeżeli nie mam coś ładnego to brzuszka 😂 I do płaskiego to ma baardzo daleko 🙀😁 Ale akceptuję i lubię swoje ciało- skomentowała wokalistka.

Wygląda więc na to, że swoją świetną figurę Ewa Farna zawdzięcza diecie. Musimy przyznać, że efekty naprawdę robią wrażenie!

Zobacz także: Ewa Farna pokazała nowe zdjęcia. Tak szczupła jeszcze nie była!

Ewa Farna zdradziła, czy regularnie trenuje.

Ewa Farna w okularach
Instagram

Artystka zachwyca swoją figurą,

Ewa Farna siedzi na kanapie i pokazuje swoje mieszkanie
Instagram

 

Więcej na temat Ewa Farna
Przeładuj

Te gwiazdy zainwestowały w swoje zęby! Kiedyś nie uśmiechały się tak chętnie: Pazura, Piaseczny, Lewandowska...

zobacz 01:22