Ewa Farna nie przestaje zachwycać! Już jakiś czas temu na jej Instagramie pojawiły się fotografie, o których szybko zrobiło się głośno, bo... wokalistka wyraźnie zeszczuplała. Teraz, na najnowszych zdjęciach artystki znów możemy podziwiać jej fantastyczną sylwetkę. Gwiazda odsłoniła brzuch i wygląda rewelacyjnie! Schudła jeszcze bardziej? Zobaczcie i oceńcie sami.

Reklama

Zobacz także: Tak mieszka Ewa Farna! Wokalistka przerobiła "składzik" na prawdziwe kobiece królestwo!

Poczuj się lepiej w swoim ciele - wykorzystaj kod rabatowy Martes Sport i zadbaj o kondycję.

Ewa Farna schudła jeszcze bardziej?

Ewa Farna ma grono fanów, którzy pokochali ją za wspaniałą osobowość, a przede wszystkim za ogromny dystans. Wokalistka nigdy nie przejmowała się swoimi nadprogramowymi kilogramami, a gdy tylko pojawiał się temat jej wagi, natychmiast odpowiadała, że bardzo dobrze czuje się we własnym ciele i nie ma zamiaru niczego zmieniać na siłę.

Również po urodzeniu synka, temat nadprogramowych kilogramów Ewy Farnej wrócił na języki internautów. Gwiazda nie poddała się jednak presji uszczypliwych obserwatorów, którzy pisali, że skoro pracuje w show biznesie, powinna szybko schudnąć po ciąży. Wokalistka odpowiadała wówczas:

Zobacz także

Moje ciało dało radę 9 miesięcy nosić i tworzyć życie (a do tego grać koncerty????), jeżeli to ma być podatek od tego cudu, to bułka z masłem, luzik guzik!???? - pisała wówczas artystka na Instagramie.

Oczywiście dla nas Ewa Farna zawsze wyglądała i wygląda rewelacyjnie! Jest bezsprzecznie przepiękną kobietą, jednak nie da się nie zauważyć, że ostatnio gwiazda zrzuciła kilka kilogramów. O wyraźnie szczuplejszej piosenkarce media rozpisywały się już w listopadzie. Jej najnowsze zdjęcia to kolejny dowód, że najwyraźniej wokalistka zmieniła coś w swojej diecie. Ewa Farna odsłoniła brzuch, który jest... idealnie płaski!

Tylko spójrzcie, jak pięknie wygląda Ewa Farna na najnowszych zdjęciach. Piosenkarka prezentuje fantastyczną formę, jednak w dalszym ciągu nie zdradza, jak udało jej się zrzucić kilogramy. (Aby zobaczyć kolejne zdjęcie, kliknij strzałkę w prawo)

Ewa Farna zachwyciła swoją sylwetką już pod koniec ubiegłego roku. Wokalistka promienieje i wygląda rewelacyjnie!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama