Ewa Farna Ewa Farna Ewa farna wzięła ślub z Martinem Chobotem! Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Ewa Farna
Instagram/Ewa Farna
1/5
Ewa Farna
Instagram/Ewa Farna

Ewa Farna od niespełna dwóch tygodni jest szczęśliwą żoną. Artystka poślubiła swojego ukochanego Martina Chobota pod koniec września. Para pobrała się w tajemnicy przed mediami. Informacją o zmianie stanu cywilnego pochwaliła się sama Ewa Farna, zamieszczając wpis na Instagramie. Od dnia zaślubin na dłoni artystki pojawiła się tradycyjna obrączka ślubna. Na najnowszym zdjęciu widać, że Ewa nosi ją zupełnie inaczej niż wszyscy. W jaki sposób? Zdziwicie się!

 

Zobacz też: Farna była na ślubie Mlynkovej, ale na swój nie zaprosiła wokalistki! Warto zobaczyć komentarz Haliny...

 

Zobaczcie!

 

Polecamy: Ewa Farna utrzymała swój ślub w tajemnicy! Jak jej się to udało?

2/5
Ewa Farna
Instagram/Ewa Farna

Ewa Farna nosi obrączkę ślubną na środkowym palcu, a nie na serdecznym, jak większość osób. Gwiazda nie zdradza jednak, skąd taka decyzja. Być może to po prostu kwestia wygody. Na najnowszym zdjęciu na Instagramie piosenkarki widać, że Ewa zdecydowała się na bardzo klasyczną obrączkę ze złota.

 

Zobacz: Ewa Farna w DDTVN po raz pierwszy o swoim ślubie: "Bałam się tego bardzo" Dlaczego?

Ewa Farna
Instagram/Ewa Farna

3/5
Ewa farna wzięła ślub z Martinem Chobotem!
Instagram

- Parę dni temu wzięliśmy z moim Martinem ślub i przeżyliśmy najpiękniejszy dzień naszego życia. Po 4 latach związku, po 9 latach wspólnej przyjaźni w zespole - napisała Ewa Farna na Instagramie po swoim ślubie.

4/5
Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Instagram

Ewa i Martini utrzymywali swój ślub w tajemnicy. I jak jednej z niewielu par w show-biznesie, udało im się to znakomicie. Uroczystość dobyła się jedynie w gronie najbliższych z dala od fleszy fotoreporterów.

 

Zobacz: Kim jest mąż Ewy Farnej? Poznajcie Martina Chobota! Ile ma lat i co robi w życiu?

5/5
Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Instagram

Młodej parze jeszcze raz życzymy szczęścia i dużo miłości!

Więcej na temat Ewa Farna śluby gwiazd