Ewa Farna w DDTVN wspomina swój ślub Ewa farna wzięła ślub z Martinem Chobotem! Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Ewa Farna w DDTVN wspomina swój ślub
Instagram
1/5
Ewa Farna w DDTVN wspomina swój ślub
Instagram

 

Ewa Farna w Dzień Dobry TVN skomentowała swój cichy ślub z Martinem Chobotem! Ponad tydzień temu piosenkarka pokazała zdjęcie z uroczystości i przyznała, że kilka dni wcześniej powiedziała TAK swojemu partnerowi.

Uroczystość była owiana wielką tajemnicą, do tej pory nie wiadomo, gdzie się odbyła i kto się na niej pojawił. Ewa Farna zadbała o to, żeby zdjęcia ze ślubu nie trafiły do mediów. Jak informuje magazyn "Flesz" piosenkarka już kilka dni po tym, jak została żoną, w swojej audycji w RMF FM tłumaczyła, że nie chce opowiadać o ceremonii i nie zamierza zdradzać za za ile kupiła swoją suknię. 

A co o swoim ślubie Ewa Farna powiedziała w DDTVN? Zobaczcie sami! 

 

Zobacz także: Od zwariowanej nastolatki do dojrzałej kobiety... Zobaczcie, jak zmieniała się Ewa Farna!

2/5
Ewa farna wzięła ślub z Martinem Chobotem!
Instagram

 

Ewa Farna w rozmowie z Dzień Dobry TVN przyznała, że marzyła o ślubie w gronie najbliższych, bez obecności paparazzi. Artystka nie kryje radości, że uroczystość przebiegła zgodnie z jej planem.

Jest to moje największe spełnione marzenie, że mogłam spędzić ( ślub- przyp. red.) właśnie tak jak sobie wymarzyłam, z najbliższymi ludźmi, bez paparazzi. Bałam się tego bardzo, dlatego to wszystko było bardzo przemyślane. Cieszę się, że się udało. Słyszałam głosy że ludzie docenili, że jak się chce to się da - powiedziała gwiazda.  

Ewa zdradziła również, co czuła, kiedy na portalach społecznościowych publikowała swoje zdjęcie ze ślubu! 

 

Zobacz także: Ma sławę, przeboje, pieniądze... O czym marzy Ewa Farna? To będzie dla Was zaskoczeniem! 

3/5
Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Instagram

 

Jak pisałam parę dni później na Facebooku to miałam ciary "jeszcze nie wiedzą i ode mnie będą wiedzieć"- zdradziła szczęśliwa artystka. 

 

4/5
Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Facebook

 

Ewa Farna wyszła za mąż za swojego partnera Martina Chobota. Mąż piosenkarki jest gitarzystą w jej zespole. Jest Czechem i ma 28 lat. 

 

Zobacz: Kim jest mąż Ewy Farnej? Poznajcie Martina Chobota! Ile ma lat i co robi w życiu?

5/5
Ewa Farna i Martin Chobot historia miłości
Instagram

Ewie i Martinowi jeszcze raz serdecznie gratulujemy! 

Więcej na temat Ewa Farna