W bardzo krótkim czasie Facebook stał się dla gwiazd najefektywniejszą platformą do promocji swojej osoby, twórczości, a dla niektórych nawet idealną furtką na uchylanie szczegółów ze swojego codziennego życia. Zdarzało się jednak, że portal zbyt mocno pochłaniał gwiazdy i postanawiały chwilowo rezygnować z wszelkich internetowych aktywności. Przypomnijmy: Agnieszka Szulim znika z Facebooka. Ma już dość

Reklama

Osoby publiczne zazwyczaj nie ograniczają się do prywatnych kont i zakładają profile przeznaczone dla fanów, gdzie gromadzą kolejne lajki. Zasada jest prosta - im popularniejsza gwiazda, tym więcej lajków na liczniku. Do tej pory magiczną granicę miliona polubień przekroczyły zaledwie trzy postacie z polskiego show-biznesu - Kamil Bednarek, Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny. Panowie zgromadzili odpowiednio 1,2 miliona, 1,4 miliona i 3,1 miliona lajków.

Zobacz: Marina to prawdziwa szczęściara. Szczęsny w swoim klubie zarabia fortunę

Nie sposób nie zauważyć, że sportowcy stoją tutaj na uprzywilejowanej pozycji, a do ich grona dołączyła kolejna osoba, ale tym razem kobieta. Ewa Chodakowska świętuje właśnie swój pierwszy milion lajków na Facebooku. Fanpejdż "trenerki wszystkich Polek" już wcześniej robił wrażenie, ale teraz broni się też imponującą statystyką.

Przy okazji, warto pamiętać o tym, że pierwszym polskim gwiazdorem, który zgromadził milion polubień był Kuba Wojewódzki. W dość niejasnych okolicznościach zdecydował się jednak na usunięcia fanpejdża, a nowy nie zdążył zgromadzić jeszcze nawet 500 tysięcy. Magiczny milion osiągnął również zespół Nergala, Behemoth, ale w tym rankingu grupy i zespoły nie są brane pod uwagę.

Zobacz także

Lubicie profil Ewy Chodakowskiej na Facebooku?

Zobacz: Ile warte są Facebooki polskich gwiazd?

Reklama

Ewa Chodakowska z mężem na otwarciu swojego studia fitness:

Reklama
Reklama
Reklama