Za nami występ Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021! Polski reprezentant wziął udział w drugim półfinale tegorocznego konkursu. Na scenie wystąpił jako szósty, zaśpiewał utwór "The Ride". Towarzyszyli mu tancerze, nie zabrakło fajerwerków, ognia i innych efektów pirotechnicznych. Jak oceniacie jego występ? Zobaczcie sami! Niestety, Polak nie awansował do finału konkursu.

Reklama

Rafał Brzozowski zaśpiewał na Eurowizji 2021! Jest nagranie

Występ na żywo Rafała Brzozowskiego na Eurowizji przez chwilę był zagrożony - członek polskiej delegacji otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa, przez co polska reprezentacja nie mogła pojawić na ceremonii otwarcia. Na szczęście kolejne testy całej reprezentacji były już negatywne, dlatego Brzozowski zaśpiewał na żywo w Rotterdamie, gdzie odbywa się konkurs. Takiego szczęścia nie miały reprezentacji Australii czy Islandii (wówczas emitowane są nagrania albo z próby, albo live-on-tape, czyli występ zrealizowany w kraju reprezentanta). Jak wypadł? Poniżej zobaczycie nagranie, które już pojawiło się na YouTubie!

Rafał Brzozowski na eurowizyjny występ szykował się przez kilka tygodni! Na Eurowizję 2021 przygotował utwór "The Ride". Według bukmacherów miał bardzo małe szanse na awans do finału.

Mat. prasowe

Na scenie towarzyszyli mu tancerze z grupy VOLT a za choreografię odpowiadał Agustin Egurrola. Występ Rafała zobaczyliśmy podczas drugiego półfinału Eurowizji 2021. Finał odbędzie się w sobotę, 22 maja, niestety, bez udziału Polski.

EBU / ANDRES PUTTING

Opinie internautów o występie Rafała Brzozowskiego na Eurowizji 2021

Komentarze na YouTubie są bardzo skrajne. Oto kilka z nich:

Zobacz także

Coś tak czułem, że na Eurowizji bez tych equalizerów i efektów nakładanych na głos będzie to całkowicie inaczej brzmiało

Ta piosenka ma jedną unikalną cechę - można odtworzyć ją z dowolnego momentu, a i tak będzie brzmieć tak samo.

Brawa dla Pana w chórku. Odwalił kawał dobrej roboty, robił co mógł. W końcu Pani Magdalena Tul doczekała się godnego rywala :D

Ej, ale to piosenka nie jest taka zła, nie wiem o co wy się wszyscy spinacie xDD

Chciałem tylko pochwalić tego chłopaka, który śpiewał chórki, za to ZE MA ŁADNY GŁOS. To ty powinieneś stać w głównym centrum tej sceny, dziękuje :)

Warto docenić tancerzy i Augustina Egurole za świetną choreografię i taniec ;)

EBU / ANDRES PUTTING

Czy Rafał Brzozowski awansował do finału Eurowizji 2021?

Niestety, Rafał nie awansował do wielkiego finału show. Z drugiego półfinału do sobotniego finału awansowało 10 krajów: Albania, Serbia, Bułgaria, Mołdawia, Portugalia, Islandia, San Marino, Szwajcaria, Grecja, Finlandia. TVP tuż po wynikach napisała w sieci:

RAFALE ???? Dziękujemy Ci za ekscytujący występ ⭐ i wspaniałe emocje ???? ????

Reklama

EBU / ANDRES PUTTING

Reklama
Reklama
Reklama