Emilia Komarnicka w sukni Violi Piekut Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra- zdjęcia ze ślubu Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra- zdjęcia ze ślubu Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra- zdjęcia ze ślubu Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra pokazali zdjęcia z podróży poślubnej
Emilia Komarnicka w sukni Violi Piekut
Jak wyglądało wesele?
1/5
Emilia Komarnicka w sukni Violi Piekut

Jakie buty w dniu swojego ślubu miała na sobie Emilia Komarnicka? Emilia i jej partner, Redbad Klynstra, ponad miesiąc temu powiedzieli sobie TAK. Para potwierdziła plotki o swoim ślubie publikując zdjęcie z uroczystości. Fani aktorki mogli zobaczyć wówczas jej piękną, koronkową suknię. Teraz w sieci pojawiły się nowe zdjęcia z przyjęcia weselnego Emilii i Redbada! Fotki udostępniła na swoim profilu na Instagramie Viola Piekut, która zaprojektowała suknię ślubną Emilii.Okazuje się, że panna młoda zestawiła swoją jasną kreację z czarnymi butami.

Zobaczcie, jakie buty w dniu ślubu miała na sobie Emilia Komarnicka! Jak wyglądało wesele aktorów z "Na dobre i na złe"?

Zobacz także: Gdzie Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra pojechali w podróż poślubną? Para zrobiła sobie prawdziwy miesiąc miodowy

2/5
Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra- zdjęcia ze ślubu
Instagram

Do tej pory mogliśmy podziwiać tylko suknię ślubną aktorki. Teraz wiemy już, że do koronkowej kreacji wybrała czarne, wiązane sandałki na wysokiej szpilce. 

3/5
Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra- zdjęcia ze ślubu
Instagram

Fotki z przyjęcia weselnego pokazała Viola Piekut, która zaprojektowała ślubną suknię Emilii Komarnickiej. 

4/5
Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra- zdjęcia ze ślubu
Instagram

Podoba się Wam zestawienie jasnej sukni z ciemnymi butami?

5/5
Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra pokazali zdjęcia z podróży poślubnej
Instagram

Przypominamy, że Emilia i Redbad wciąż celebrują swój miesiąc miodowy. 

Zobacz: Emilia Komarnicka i Redbad Klynstra pochwalili się ZDJĘCIAMI z podróży poślubnej! Dokąd pojechali?