Chrzest księcia Louisa Księżna Kate i książę William z dziećmi na zdjęciu rodzinnym Meghan Markle i książę Harry na zdjęciu rodzinnym Chrzciny księcia Louisa - rodzinne zdjęcie
Chrzest księcia Louisa
O Kate też coś powiedział!
1/4
Chrzest księcia Louisa

Choć od chrzcin księcia Louisa minął już ponad tydzień, zdjęcie rodziny królewskiej wykonane zaraz po ceremonii, wciąż budzi wiele emocji. I to z kilku powodów. Po pierwsze dziwił brak królowej Elżbiety, która nie pojawiła się na chrzcinach z powodu obowiązków, a po drugie fakt, że księżna Sussex trzyma swojego męża za ramię. To rzadki widok w rodzinie królewskiej, ponieważ jej członkowie zazwyczaj nie okazują sobie publicznie uczuć. Meghan słynie z tego, że w przeciwieństwie do Kate, nie zawsze trzyma się tej zasady, dlatego na zdjęciu rodzinnym również pozwoliła sobie na trochę czułości wobec męża. Tym razem będzie jej to jednak wybaczone, bowiem zdjęcie to tylko pamiątka rodzinna, a nie oficjalna wizyta. 

A jak zdjęcie rodziny królewskiej ocenił ekspert od mimiki twarzy? Co powiedział na temat poszczególnych członków rodziny? Zobacz kolejny slajd! 

Zobacz: Rozbił bank! Książę Harry kupił Louisowi na chrzest WYJĄTKOWY prezent! Niestety, długo z niego nie skorzysta :)

2/4
Księżna Kate i książę William z dziećmi na zdjęciu rodzinnym
Instagram

Dan Hill, ekspert od mimiki, ocenił zdjęcie rodziny królewskiej z chrzcin Louisa. Co wyczytał z twarzy księżnej Kate? Jego zdaniem księżna wygląda na najszczęśliwszą ze wszystkich osób dorosłych na zdjęciu. 

Uniesienie brwi to oznaka zdziwienia lub strachu. Ale Kate jednocześnie się miło uśmiecha, jakby chciała powiedzieć, że trzecie dziecko jest dla niej najprzyjemniejszą niespodzianką.

A co powiedział o Meghan?

Zobacz: Kate i William to wymagający rodzice? Ich dzieci są już szkolone na... Zobaczcie sami!

3/4
Meghan Markle i książę Harry na zdjęciu rodzinnym
Instagram

Zdaniem eksperta Meghan Markle wygląda na smutną. 

Mogłoby się wydawać, że to uśmiech pełen entuzjazmu, ale wcale tak nie jest. Na zdjęciu lekko wytrzeszcza oczy, jakby była czymś zaalarmowana albo zaskoczona - mówi ekspert. 

Powodów do zmartwień Meghan ma teraz naprawdę sporo. Po pierwsze na każdym kroku są jej wypominane wpadki, a do tego jej ojciec udzielił kontrowersyjnego wywiadu, który bardzo ją zmartwił. 

Zobacz: "Meghan jest zastraszona!" Thomas Markle udzielił kolejnego wywiadu! To, co powiedział, przyprawia o DRESZCZE!

4/4
Chrzciny księcia Louisa - rodzinne zdjęcie
Instagram

Zdaniem eksperta osobą, która wygląda na najbardziej szczęśliwą na zdjęciu jest książę George, który na wszystkich zdjęciach ma szczery uśmiech. Za to na najmniej zadowoloną wygląda księżna Camilla.

Nie wiem, czy miała zły dzień czy była po prostu zmęczona pozowaniem, ale wydaje się najmniej zadowolona z całego towarzystwa - dodał ekspert.

Co o tym myślicie?