Edyta Herbuś wyszła za mąż?
ONS

TYLKO U NAS! Rodzina Edyty Herbuś powiększyła się! Czy teraz czas na ślub z Piotrem?

Edyta Herbuś wyszła za mąż?
ONS

 

Dobra passa w życiu Edyty Herbuś trwa! Aktorka zagrała m.in. u Marka Koterskiego w filmie "7 uczuć", a ostatnio można ją było zobaczyć także w jury show Polsatu "World of Dance", w którym oceniała umiejętności profesjonalnych tancerzy. W wywiadzie, jakiego udzieliła magazynowi "Flesz", Herbuś  przyznała, że dojrzała do zmian – także w miłości! Czy to znaczy, że Edyta planuje ślub ze swoim partnerem Piotrem Bukowieckim?

 

Przeczytaj: Edyta Herbuś pochwaliła się... obrączką!

 

Tancerka i producent telewizyjny spotykają się od półtora roku. Niedawno prasa spekulowała nawet, że Edyta i Piotr wzięli w tajemnicy ślub, bo na ich palcach pojawiły się... obrączki! Ale gwiazda zdementowała te plotki. Nie da się jednak ukryć, że udało jej się zbudować szczęśliwy związek. Czy założy z nim rodzinę?

 

Tworzymy ją, dbając o siebie każdego dnia. Ostatnio nawet ta rodzina nam się powiększyła, bo od trzech miesięcy mieszka razem z nami Tuwim – psiak, którego wzięliśmy ze schroniska Na Paluchu. Jest wielką miłością i naszą, i Melchiora – syna Piotra. Nawet moja spokojna do tej pory suczka Stokrotka rywalizuje z Tuwimem o nasze względy i pokazuje, że też ma charakterek - powiedziała "Fleszowi" Edyta.

 

Czy Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki wezmą ślub?

Czerpię z życia garściami. Kocham, jestem kochana i jest mi dobrze tak, jak jest. Ale... nigdy nie mówi nigdy! – przyznała Herbuś.

 

Jesteś ciekaw, jak Edyta Herbuś podsumowuje siebie jako jurorkę "World of Dance"? I jakie największe marzenie swojej babci udało jej się spełnić? To wszystko przeczytasz w nowym "Fleszu".

 

Polecamy: 11-letnia Edyta Herbuś tańczy w Tomaszem Barańskim! To nagranie to mistrzostwo świata!

 

Edyta Herbuś sprawdziła się w roli jurorki "World of Dance".

Edyta Herbuś na planie show "World of Dance Polska"
WBF/Polsat

Edyta jest szczęśliwie zakochana w Piotrze Bukowieckim.

Edyta Herbuś i Piotr Bukowiecki
East News

 

 

 

Więcej na temat Edyta Herbuś Piotr Bukowiecki
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17