Edyta Górniak w czerwonej sukni do ziemi! Ostatnio bardzo podobną założyła... Anna Mucha
Akpa

Edyta Górniak zostaje z synem w Polsce na stałe! Nie uwierzycie, jaką szkołę wybrał Allan

Edyta Górniak w czerwonej sukni do ziemi! Ostatnio bardzo podobną założyła... Anna Mucha
Akpa

 

To już pewne! Po dwóch latach pobytu w Stanach Zjednoczonych Edyta Górniak wraca do Polski! Prawdopodobnie już na stałe! Jak czytamy w najnowszym "Feszu", wokalistka podjęła tę decyzję ze względu na syna Allana!

Edyta zrobiła to ze względu na Allana, który wiercił jej dziurę w brzuchu już od kilku miesięcy. Marzył, by wrócić do kraju i rozpocząć tu naukę w szkole wojskowej, dlatego tak namawiał mamę na przeprowadzkę - zdradził w rozmowie z "Fleszem" znajomy gwiazdy.

 

Przeczytaj: Edyta Górniak udowodniła, że to mama jest dla niej najważniejsza! Co się stało?

 

Ale artystka zdecydowała się na powrót do Polski nie tylko ze względu na syna. Edyta Górniak od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochana w Mateuszu Zalewskim i zależało jej, by się jak najczęściej widywali.

 

Jaką szkołę wybrał Allan Krupa?

Co ciekawe, Allan nie poszedł w ślady rodziców i wybrał zupełnie inny kierunek niż rodzice. Choć kocha muzykę, jego największą pasją jest wojsko, dlatego wybrał szkołę średnią o takim profilu! Wybór syna wcale nie zachwycił Edyty.

 

Zobacz także: Edyta Górniak i Mateusz Zalewski już się rozstali?

 

Zawsze kładła duży nacisk na edukację Allana, dlatego chciała, by poszedł do amerykańskiej szkoły w Konstancinie, gdzie wykładowym językiem jest angielski – dodaje znajomy Górniak.

Jesteś ciekaw jak Allan przygotowywał się do przysięgi wojskowej i na jakie poświęcenie musiał się zdobyć? Chcesz wiedzieć jak Edyta świętowała 34. urodziny ukochanego Mateusza Zalewskiego? To wszystko przeczytasz w nowym "Fleszu".

 

Zobacz: Zabawy dla dzieci w szkole: przykłady

 

Edyta z synem wracają do Polski!

Górniak zabrała Allana na ściankę
East News

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52