Fryderyki 2019
EastNews

Za nami gala rozdania Fryderyków 2019! W tym roku wręczenie nagród muzycznych odbyło się w Katowicach, a galę, która była transmitowana przez stację TVN poprowadziła Magda Mołek. Dziennikarka na scenę zaprosiła wiele gwiazd. Nie zabrakło Moniki Brodki, Agnieszki Chylińskiej, Reni Jusis, Edyty Górniak, Dawida Podsiadło, Korteza czy Kayah! Co ciekawe, trzy z wyżej wymienionych artystek świetnie się ze sobą dogadywały. Ich wspólne zdjęcia zdecydowanie na długo zapamiętają fani.

Wiedzieliście, że piosenkarki się przyjaźnią? Zobaczcie ich zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz także: Edyta Górniak zachwyciła na Fryderykach! Zobaczcie, jak prezentowała się na scenie

1/4
Fryderyki 2019
EastNews

Na katowickiej scenie nie zabrakło takich gwiazd jak Reni Jusis, Edyta Górniak i Kayah! Górniak zaśpiewała utwór "When you come back to me", natomiast Jusis swój wielki przebój "Zakręcona". 

2/4
Edyta Górniak i Kayah na Fryderykach
East News

Kayah nie tylko wykonała na scenie jeden utwór, ale również i wręczyła Fryderyka w kategorii "Utwór roku". Ze statuetką do domu za piosenkę "Początek" wrócili Kortez, Dawid Podsiadło i Krzysztof Zalewski, czyli ekipa Męskiego Grania.

 

3/4
Fryderyki 2019
EastNews

Choć wszyscy patrzyli na scenę, to poza nią również wiele się działo. Edyta Górniak świetnie bawiła się z Reni Jusis i Kayah. Mało kto wiedział, że panie darzą się, aż taką sympatią. 

Więcej na temat Kayah Edyta Górniak Reni Jusis