Edyta Górniak i jej nowy partner William Edyta Górniak Edyta Górniak Edyta Górniak z nowym chłopakiem Edyta Górniak z nowym chłopakiem
Edyta Górniak i jej nowy partner William
Instagram
1/5
Edyta Górniak i jej nowy partner William
Instagram

Znów się zakochała! Nowym partnerem Edyty Górniak jest młody amerykański aktor. Poznali się w Stanach, ale już w sierpniu chcą przyjechać do Polski. Mają ku temu powód…

 

Jaki to powód? Jak ma na imię nowy partner Górniak? Odpowiedzi szukajcie w naszej galerii!

 

Polecamy: 6 zalet bycia z młodszym mężczyzną

 

Więcej: Górniak pokazała nowe gorące ZDJĘCIE z ukochanym! Edyta przy nim na nowo odżyła!

2/5
Edyta Górniak

Już nie ukrywa, że jest zakochana! Po trzech latach bycia singielką Edyta Górniak (44) ma nowego partnera! Wybrankiem wokalistki jest Amerykanin irlandzkiego pochodzenia o imieniu William, początkujący aktor. Jak mężczyzna zdobył serce artystki?

Edyta jest nieufna wobec nowo poznanych osób i trzyma dystans. Ale on był cierpliwy! Ujął ją swoją wrażliwością i ciepłem – zdradza osoba z otoczenia gwiazdy.

Jak zaczęła się ich miłość?

3/5
Edyta Górniak

Okazuje się, że Edyta i William poznali się już kilka miesięcy temu w jednej z amerykańskich restauracji, gdzie wokalistka była ze znajomymi. Górniak od razu wpadła młodemu aktorowi w oko, ale początkowo nie była zainteresowana tą znajomością. Powód? Spotykała się wówczas z pewnym prawnikiem, ale ten związek nie przetrwał próby czasu. Okazuje się, że William podbił serce gwiazdy do tego stopnia, że artystka zaprosiła go do Polski!

4/5
Edyta Górniak z nowym chłopakiem

W sierpniu Edyta przyjeżdża tu na koncerty. Zaśpiewa w Operze Leśnej w Sopocie, ma też koncert w rodzinnym Opolu. Chciała, żeby William nie tylko obejrzał jej występ na żywo, lecz także poznał jej rodzinę: mamę Grażynę i ojczyma Jana.

5/5
Edyta Górniak z nowym chłopakiem

Czy Edyta naprawdę znalazła swoją miłość? Więcej szukajcie w nowym "Fleszu" z Edytą Górniak na okładce!

 

Więcej: Edyta Górniak podpisała kontrakt wart milion złotych

 

Sprawdź: Robert Kozyra, Adam Sztaba, Piotr Kraśko... Z kim jeszcze spotykała się Edyta Górniak?

Więcej na temat Edyta Górniak