Ed Westwick
Instagram
1/5
Ed Westwick
Instagram

Kolejny znany aktor został oskarżony o gwałt! Tym razem to Ed Westwick, znany z roli amanta Chucka Bassa z serialu "Plotkara", miał zgwałcić koleżankę z branży, Kristinę Cohen. To właśnie ona opublikowała szokujący wpis na swoich profilach społecznościowych, w których wyjawiła prawdę. Do jej decyzji przyczyniła się akcja #MeToo, dzięki której zarówno gwiazdy, jak i zwykłe kobiety przyznają, że są ofiarami przemocy seksualnej. Poznajcie szczegóły drastycznego wyznania Kristiny Cohen na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: ''Obudziłem się, a Spacey na mnie leżał''. Kevin Spacey ma poważne kłopoty. Kolejny mężczyzna oskarżył go o molestowanie seksualne

2/5
Kristina Cohen
Instagram

Kristina Cohen wyznała, że do zdarzenia doszło w domu aktora 3 lata temu. Młoda aktorka pojechała tam wraz z Edem i producentem, który był wówczas jej partnerem. Dziewczyna niczego nie podejrzewała, bo oboje dobrze się znali. 

 

Chciałam wyjść, gdy usłyszałam, jak Ed sugeruje, że "wszyscy powinniśmy się pie**ć". Producent nie chciał jednak, żeby Ed poczuł się nieswojo w związku z naszym wyjściem. Ed nalegał, żebyśmy zostali na kolację. Powiedziałam, że jestem zmęczona i chcę już iść, próbowałam jednocześnie wyjść z domu. Ed powiedział, żeby się zdrzemnęła w sypialni dla gości. Producent stwierdził, że zostaniemy 20 minut, żeby wszystko załagodzić, a potem pojedziemy - napisała Kristina Cohen.

 

Zobacz: Dorota Wellman też była molestowana. Zareagowała ostro i zdecydowanie! "Złapałam go za..." 

3/5
Ed Westwick
Instagram

Kristina Cohen zgodziła się na propozycję i poszła położyć się w pokoju gościnnym. Wtedy doszło do najgorszego!

 

Poszłam więc i położyłam się w pokoju dla gości, gdzie w końcu usnęłam. Obudziłam się, gdy Ed leżał na mnie, z palcami w moim ciele. Powiedziałam mu, żeby przestał, ale on był silny. Walczyłam z nim tak mocno, jak mogłam, ale on chwycił moją twarz, zaczął mną potrząsać i mówić, że chce mnie pie**ć. Byłam sparaliżowana, przerażona. Nie mogłam mówić. Nie mogłam się poruszać. Położył mnie i zgwałcił - wyznała aktorka.

 

Zobacz: Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Rosanna Arquette były ofiarami Harveya Weinsteina? Wszystko o seksaferze w Hollywood!

 

4/5
Ed Westwick
Instagram

Po wszystkim Kristina nie mogła liczyć na wsparcie swojego partnera. Jak się okazuje - gdy opowiedziała mu o zdarzeniu, ten obarczył ją winą i kazał zapomnieć o całym zdarzeniu! Do tego zagroził, że jeśli komukolwiek opowie o tej sytuacji, to może pożegnać się z karierą... Niestety, Cohen nie wymieniła jego nazwiska.

 

Zobacz: Michał Szpak ostro o molestowaniu seksualnym: "Nikt nie powinien być obojętny"

Więcej na temat Ed Westwick Plotkara