Dustin Hoffman na spacerze
ONS

Kolejny wielki aktor Hollywood oskarżony o molestowanie - tym razem chodzi o Dustina Hoffmana, a ofiarą miała być 17-latka!

Dustin Hoffman na spacerze
ONS

 

Kolejny wielki aktor oskarżony o molestowanie seksualne! Tym razem chodzi o Dustina Hoffmana, a ofiarą miała być pisarka - Anna Graham Hunter. Do molestowania miało dojść w latach 80., na planie "Śmierci komiwojażera". Kobieta miała wówczas tylko 17 lat, a aktor 49! Teraz opisała jego zachowanie ze szczegółami w liście do Hollywood Reporter:

Pierwszego dnia poprosił, żebym mu zrobiła masaż stóp. I się zgodziłam - napisała Hunter w Hollywood Reporter. - Otwarcie flirtował, łapał mnie za tyłek, mówił o seksie. Jednego ranka weszłam do jego garderoby, by przyjąć zamówienie na śniadanie. On spojrzał się na mnie, uśmiechnął się i rzucił "poproszę jaja na twardo... i łechtaczkę na miękko". Jego otoczenie rechotało, a ja nie wiedziałam co powiedzieć. Poszłam do łazienki i się popłakałam.

 

Dustin Hoffman
Jonathan Becker

 

Co na to 80-letni dziś gwiazdor? Nie wypiera się swojego zachowania. Wystosował specjalne oświadczenie, w którym przeprosił za nie.

Mam wielki szacunek dla kobiet. Czuję się strasznie, że moje zachowanie mogło ją postawić w niekomfortowej sytuacji. Przepraszam. To nie jest pokazuje tego, kim jestem - napisał Hoffman.

To już kolejny gwiazdor oskarżony o molestowanie. Kilka dni wcześniej wybuchł skandal wokół Kevina Spaceya. Molestowanie zarzucił mu inny aktor - Anthony Rapp, który udzielił wywiadu portalowi  buzzfeed.com. Opowiedział o sytuacji z 1986 r. w czasie imprezy w apartamencie na Manhattanie. 26-letni Kevin Spacey miał przyjść do pokoju, w którym 14-letni Rapp oglądał telewizję i  próbować "dobrać się do niego". W odpowiedzi na zarzuty Spacey oświadczył, że jest gejem.

 

Kevin Spacey
ONS

 

Zobacz: To już koniec „House of Cards”?! Po ujawnieniu skandalu z Kevinem Spaceyem jest oświadczenie Netflixa!

 

Więcej na temat Dustin Hoffman
Przeładuj

Dlaczego Michał Gała odszedł z Teamu X? Skomentował też "ucieczkę" Lexy Chaplin!

zobacz 03:47