Dorota Wellman była molestowana Dorota Wellman na Balu Dobroczynności Dorota Wellman będzie nadal prowadzić DDTVN Dorota Wellman w czarnej bluzce Dorota Wellman w czarnej sukience
Dorota Wellman była molestowana
1/5
Dorota Wellman była molestowana

Ostatnie tygodnie upływają pod hasłem "#MeToo" czyli "Ja też", akcji, w której ofiary molestowania seksualnego głośno mówią o tym, co je spotkało. Na jaw wyszło mnóstwo brutalnych historii z największymi gwiazdami kina w rolach głównych (przeczytaj: ''Obudziłem się, a Spacey na mnie leżał''. Kevin Spacey ma poważne kłopoty. Kolejny mężczyzna oskarżył go o molestowanie seksualne). Ale i wśród ofiar nie brakuje polskich gwiazd. Dorota Wellman należy do ich grona - właśnie przyznała, że ona też była molestowana seksualnie.

Zobacz: „Życzymy sobie poszanowania, uznania i szacunku!”. Dorota Wellman w ostrych słowach stanęła w obronie kobiet

Dziennikarka opowiedziała o swoich przykrych doświadczeniach na łamach „Gazety Wyborczej”. Okazuje się, że jej reakcja była ostra i natychmiastowa. Co zrobiła? Przeczytajcie na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: Akcja #MeToo #JaTeż podbija Internet. O co chodzi?

2/5
Dorota Wellman na Balu Dobroczynności
ONS

Dorota Wellman przyznała w „Gazecie Wyborczej”, że pracowała z mężczyzną, który bez oporów dotykał swoje koleżanki z pracy.

 

Nasz kolega miał zwyczaj łapania kobiet za piersi. Dwiema rękami. Czy to były kobiety młode, starsze, z małym czy z dużym biustem, po prostu dopadł i łapał. Wszystkie uciekały z krzykiem. Czasami opowiadały o tej historii ze śmiechem. Zastanawiałam się, czy i mnie to się przydarzy. I zdarzyło się - wyznała Wellman.

 

Zobacz: Kolejny wielki aktor Hollywood oskarżony o molestowanie - tym razem chodzi o Dustina Hoffmana, a ofiarą miała być 17-latka! 

3/5
Dorota Wellman będzie nadal prowadzić DDTVN

Dorota Wellman błyskawicznie zareagowała na zachowanie swojego kolegi. Jej reakcja była dla niego z pewnością niespodziewana!

 

Nie stałam biernie, nie śmiałam się, nie mówiłam: Oj, przestań, przestań; tylko złapałam go za jaja i ściskałam tak długo, aż przestał dotykać moich piersi. A było to na Rynku w Krakowie, w samym centrum miasta. I długo ukręcałam to, co miał na dole, żeby go porządnie zabolało. Wiem, że trzeba się zdecydowanie zachować i wyraźnie powiedzieć „nie” - wyznała dziennikarka.

 

Zobacz: Dorota Wellman o swoim mężu na początku znajomości: „Był duszą towarzystwa. Ludzie skupiali się wokół niego, a zwłaszcza kobiety”

4/5
Dorota Wellman w czarnej bluzce
ONS

Przypomnijmy, że ofiarami molestowania były takie gwiazdy, jak: Gwyneth Paltrow, Angelina Jolie, Rosanna Arquette, Cara Delevingne, Karolina Korwin Piotrowska, Julia Kamińska czy Joanna Krupa.

 

Zobacz: „Uprawiasz seks z producentem i dostajesz pracę” Joanna Krupa też była molestowana!

5/5
Dorota Wellman w czarnej sukience
WBF

Uważacie, że Dorota Wellman słusznie postąpiła?

 

Zobacz: "Opona na brzuchu to oznaka choroby lub lenistwa!" Ewa Chodakowska odpowiada ostro Dorocie Wellman!

Więcej na temat Dorota Wellman