Ed Sheeran wziął ślub
Instagram
Gratulacje!
1/5
Ed Sheeran wziął ślub
Instagram

Fanki nie będą zachwycone! Najpopularniejszy rudzielec, najbardziej pożądany przez organizatorów, światowej sławy artysta wziął ślub! Ed Sheeran planował zachować to w tajemnicy i choć nie było łatwo, udało mu się! O wszystkim zdradził podczas jednego z wywiadów, choć chyba nie miał zamiaru! Dziennikarz Scott Evans, zapytał Eda o plany ślubne, a ten... Przeczytajcie jak zareagował!

 

Ed Sheeran wziął ślub! Kim jest jego partnerka?

Ed Sheeran i Cherry Seaborn już po ślubie? Wszystko na to wskazuje! Piosenkarz udzielił ostatnio wywiadu w programie "Access Hollywood". Oprócz tematów muzycznych, dociekliwy reporter wypytywał go o szczegóły dotyczące ceremonii, aż nagle Ed wykonał gest dłonią i... pokazał obrączkę!

To niesamowite! Gratulacje! - wykrzyczał zdezorientowany prowadzący.

Dziękuję! - odpowiedział szczęśliwy Ed.

Jak mu się udało to ukryć? 

 

Polecamy: Ed Sheeran już w Polsce! Jego lista żądań przed koncertami SZOKUJE!

2/5
Ed Sheeran wziął ślub
Instagram

Z jednej strony zachowanie takiego wydarzenia w tajemnicy nie powinno być trudne, z drugiej jednak, Ed jest znany na całym świecie, a jego ruchy śledzą miliony fanów, więc utrzymanie tego w sekrecie było nie było takie proste! Jedyną wzmianką na temat ceremonii, były słowa panny młodej kilka miesięcy temu, która mówiła:

Będzie to taki dzień, o którym nikt nie będzie wiedział.

Ed i Cherry znają się od najmłodszych lat! Chodzili ze sobą już za czasów szkolnych, zerwali jednak kiedy rudowłosy chłopiec postanowił zająć się karierą. Okazało się, że w ich przypadku stara miłość nie rdzewieje, wrócili do siebie trzy lata temu, 31-go grudnia 2018 roku zaręczyli się, a teraz są małżeństwem!

3/5
Ed Sheeran wziął ślub
East News

Paparazzi nie mają zbyt wielu okazji, by spotkać wokalistę z ukochaną. Rzadko pojawiają się razem, ale jeśli już wychodzą na randkę, starają się zachowywać normalnie i nie wzbudzać zbędnego zainteresowania. 

4/5
Ed Sheeran w Polsce
Ed Sheeran w Polsce

Ed Sheeran zagrał w Polsce 10-go i 11-go sierpnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Bilety sprzedały się jak świeże bułeczki.

5/5
Ed Sheeran wziął ślub
East News
Więcej na temat Ed Sheeran