Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
East News
Newsy

Dziś w Polsacie ostatni reportaż Ewy Żarskiej! O czym jest materiał zmarłej dziennikarki?

Już dziś w Polsacie zobaczymy ostatni reportaż Ewy Żarskiej. Dziennikarka stacji zmarła nagle 16 bądź 17 kwietnia. Miała zaledwie 45 lat. O czym jest ostatni materiał dziennikarski Ewy Żarskiej i kiedy dokładnie go zobaczymy? 

Zobacz także: Nie żyje dziennikarka Polsatu Ewa Żarska. Dziennikarkę żegnają gwiazdy stacji: "Brak słów, serce pęka"

Rusza nowy serial "Piękni i bezrobotni" z Robertem Górskim i Mikołajem Cieślakiem! Będzie hitem Polsatu?

Ostatni reportaż Ewy Żarskiej

Jak podaje Polsat, ostatni reportaż Ewy Żarskiej dotyczy sprawa bomby ekologicznej w Szołajdach (Wielkopolska). Na prywatnej działce powstało tam nielegalne składowisko chemikaliów. Toksyny są niebezpieczne dla zdrowia i życia okolicznych mieszkańców, a wójt rozważa nawet ich ewakuację.

- Setki beczek z niebezpiecznymi substancjami, ukrytych w budynkach gospodarczych i zakopanych w ziemi. Mieszkańcy boją się nie tylko o swoje zdrowie, ale i życie - tłumaczy w reportażu Ewa Żarska, cytowana w zapowiedzi przez Polsat.

W reportażu zobaczymy m.in. jak Ewa Żarska ze strażakiem odwiedza miejsce składowania toksyn.

- Wysokie temperatury i wydobywające się z beczek substancje mogą doprowadzić do wybuchu - mówi dziennikarka.

Emisja ostatniego reportażu Ewy Żarskiej - w Polsacie i w Polsat News w niedzielę o godz. 19:30 - w programie "Państwo w Państwie".

Ewa Żarska pochodziła z Piotrkowa Trybunalskiego. Jako dziennikarka od lat związana była z telewizją Polsat. Wcześniej pracowała w Radiu Łódź, TVN 24. Od 2013 roku pracowała jako korespondentka Polsatu w Londynie. Ostatnie spędziła w łódzkim oddziale stacji. W 2017 roku Ewa Żarska otrzymała nagrodę w konkursie "MediaTory" za reportaż "Mała prosiła, by jej nie zabijać". 

Ewa Żarska zmarła 16 lub 17 kwietnia. To ostatni wpis na jej profilu instagramowym:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak mi się przypomniało ...ech 🥰 chce nad morze 😷😍JUŻ !😉 #holiday #sunny #summer

Post udostępniony przez Ewa Żarska (@e.zarska)

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Żarska nie żyje. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo
Instagram
Newsy
Pogrzeb Ewy Żarskiej. Ustalono datę i miejsce pochówku dziennikarki
Jest data i miejsce pogrzebu Ewy Żarskiej. 45-letnia dziennikarka zmarła w tajemniczych okolicznościach

Wiadomość o śmierci Ewy Żarskiej podała w piątek stacja polsatnews.pl. 45-letnia dziennikarka zmarła nagle z 16 na 17 kwietnia, a okoliczności tej tajemniczej śmieci bada prokuratura . Teraz tabloid opublikował datę i miejsce pogrzebu Ewy Żarskiej. Zobaczcie, kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie dziennikarki! Kiedy odbędzie się pogrzeb Ewy Żarskiej? Jak informuje se.pl pogrzeb Ewy Żarskiej odbędzie się 27 kwietnia . Dziennikarka zostanie pochowana w  poniedziałek, w Piotrkowie Trybunalskim. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się od mszy w Kaplicy Cmentarnej o 11:30.  Nagła śmierć Ewy Żarskiej była wstrząsem dla wszystkich. Dziennikarkę śledczą pożegnali wzruszającymi wpisami w mediach społecznościowych koledzy z pracy i widzowie, którzy doskonale znali Ewę Żarską z "Wydarzeń" oraz programu "Państwo w państwie". Kobieta dała się poznać jako przebojowa i bezkompromisowa w dążeniu do celu: Wszyscy znaliśmy Ewę jako przebojową, a często bezkompromisową dziennikarkę, która wejdzie z kamerą tam, gdzie inni nie chcą wejść. Która nie odpuszcza. Kreatywną, szukającą nowych aktywności. Ja widziałem też w niej niezwykle wrażliwą osobę - wspominał Żarską w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim" Marcin Wąsiewicz, dyrektor programowy Radia Łódź, który pracował z nią w Polsacie.   Dziennikarkę we wzruszających słowach pożegnała też Dorota Gawryluk: Bardzo boli nas ta śmierć. Odeszła wybitna dziennikarka ale przede wszystkim wspaniała koleżanka. Prosimy o modlitwę, dobre myśli i uszanowanie prywatności. https://t.co/EARbdcvael — Dorota Gawryluk (@DorotaGawryluk) April 17, 2020 Kim była Ewa Żarska? Ewa Żarska pochodziła z Piotrkowa Trybunalskiego, od kilku lat była związana ze stacją Polsat. Wcześniej...

Ewa Żarska, dziennikarka Polsat News, nie żyje
East News
Newsy
Nie żyje Ewa Żarska, dziennikarka Polsatu. Miała 45 lat
Nie żyje Ewa Żaska - łódzka dziennikarka Polsat News i Polsatu. Miałą 45 lat. Na co zmarła? Przyczyny śmierci nie podane.

Nie żyje Ewa Żarska - dziennikarka stacji Polsat oraz Polsat News. Informację podał portal polsatnews.pl. W Polsacie pracowała ponad 15 lat, wcześniej związana była z TVN 24. Jak podają wirtualnemedia.pl Ewa Żarska zmarła nagle. Nie znane są przyczyny śmierci dziennikarki. Ewa Żarska nie żyje. Kim była? Ewa Żarska od lat związana była z Polsatem. Przez ostatnie lata była reporterką w Łodzi, gdzie mieszkała. Wcześniej była dziennikarką w programie "Państwo w państwie", a w latach 2013-2015 była korespondentką Polsatu w Londynie. W 2017 roku Żarska otrzymała nagrodę w w konkursie "MediaTory" w kategorii "ReformaTOR" za reportaż "Mała prosiła, by jej nie zabijać", w którym zdemaskowała pedofila Krzysztofa P. "Piotra".  Ewa Żarska miała 45 lat. Rodzinie i najbliższym składamy szczere kondolencje.  Wczoraj na jej Instagramie pojawiło się pamiątkowe zdjęcie z wakacji.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Tak mi się przypomniało ...ech 🥰 chce nad morze 😷😍JUŻ !😉 #holiday #sunny #summer Post udostępniony przez Ewa Żarska (@e.zarska) Kwi 16, 2020 o 1:07 PDT           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Bardzo złe i smutne wiadomości z Domu Pomocy Społecznej w Drzewicy :-( 62 osoby zarażone, w tym 25 osób z personelu , 3 osoby od wczoraj zmarły, stan czwartej jest bardzo poważny. Uważajcie na...

Ewa Żarska nie żyje
Newsy
Nie żyje dziennikarka Polsatu Ewa Żarska. Dziennikarkę żegnają gwiazdy stacji: "Brak słów, serce pęka"
Ewa Żarska nie żyje. Przyczyny śmierci nie są znane. Na co zmarła Ewa Żarska? Jak żegnają ją koledzy ze stacji?

Wiadomość o śmierci cenionej dziennikarki telewizji Polsat, Ewy Żarskiej, dotarła do mediów w piątek 17 kwietnia. Prezenterka była związana ze stacją przez ponad 15 lat. Koledzy z branży są wstrząśnięci tą informacją i we wzruszających słowach żegnają zmarłą dziennikarkę. Wśród tych osób znalazła się między innymi Dorota Gawryluk.  Zobacz także:   Nie żyje Ewa Żarska, dziennikarka Polsatu. Jakie są przyczyny śmierci? Sprawę bada prokuratura Informację o śmierci dziennikarki podał w piątek 17 kwietnia portal polsatnews.pl. Ewa Żarska miała 45 lat. Lokalne media nieoficjalnie podają, że dziennikarka popełniła samobójstwo. Są jednak informacje nieoficjalne, a sprawę bada prokuratura. Przez ostatnie lata Ewa Żarska była reporterką w Łodzi, gdzie mieszkała. Wcześniej była dziennikarką w programie "Państwo w państwie", a w latach 2013-2015 była korespondentką Polsatu w Londynie. Śmierć dziennikarki wstrząsnęła jej kolegami ze stacji. We wzruszających słowach pożegnała ją prezenterka Polsat News, Joanna Górska.  Dobra, mądra, silna, uparta... Ewcia. Brak słów. Serce pęka. Do zobaczenia.🖤🖤🖤 - napisała Joanna Górska na swoim Facebooku.  Swój wpis ze słowami pożegnania zamieściła na Twitterze także Dorota Gawryluk. Bardzo boli nas ta śmierć. Odeszła wybitna dziennikarka ale przede wszystkim wspaniała koleżanka. Prosimy o modlitwę, dobre myśli i uszanowanie prywatności - napisała Dorota Gawryluk, Dziennikarz Polsat News, Bartosz Kurek również dodał swój wpis na Twitterze. Ogromna strata. Brak słów...do zobaczenia. Wszyscy są wstrząśnięci nagłą śmiercią dziennikarki. Ciało Ewy Żarskiej znaleziono w jej domu, o czym  poinformował Krzysztof Kopania, rzecznik...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner