Ewa Żarska nie żyje

Nie żyje dziennikarka Polsatu Ewa Żarska. Dziennikarkę żegnają gwiazdy stacji: "Brak słów, serce pęka"

Ewa Żarska nie żyje

Wiadomość o śmierci cenionej dziennikarki telewizji Polsat, Ewy Żarskiej, dotarła do mediów w piątek 17 kwietnia. Prezenterka była związana ze stacją przez ponad 15 lat. Koledzy z branży są wstrząśnięci tą informacją i we wzruszających słowach żegnają zmarłą dziennikarkę. Wśród tych osób znalazła się między innymi Dorota Gawryluk. 

Zobacz także: Nie żyje Ewa Żarska, dziennikarka Polsatu. Jakie są przyczyny śmierci? Sprawę bada prokuratura

Informację o śmierci dziennikarki podał w piątek 17 kwietnia portal polsatnews.pl. Ewa Żarska miała 45 lat. Lokalne media nieoficjalnie podają, że dziennikarka popełniła samobójstwo. Są jednak informacje nieoficjalne, a sprawę bada prokuratura.

Przez ostatnie lata Ewa Żarska była reporterką w Łodzi, gdzie mieszkała. Wcześniej była dziennikarką w programie "Państwo w państwie", a w latach 2013-2015 była korespondentką Polsatu w Londynie.

Śmierć dziennikarki wstrząsnęła jej kolegami ze stacji. We wzruszających słowach pożegnała ją prezenterka Polsat News, Joanna Górska. 

Dobra, mądra, silna, uparta... Ewcia. Brak słów. Serce pęka. Do zobaczenia.🖤🖤🖤 - napisała Joanna Górska na swoim Facebooku. 

Swój wpis ze słowami pożegnania zamieściła na Twitterze także Dorota Gawryluk.

Bardzo boli nas ta śmierć. Odeszła wybitna dziennikarka ale przede wszystkim wspaniała koleżanka. Prosimy o modlitwę, dobre myśli i uszanowanie prywatności - napisała Dorota Gawryluk,

Dziennikarz Polsat News, Bartosz Kurek również dodał swój wpis na Twitterze.

Ogromna strata. Brak słów...do zobaczenia.

Wszyscy są wstrząśnięci nagłą śmiercią dziennikarki. Ciało Ewy Żarskiej znaleziono w jej domu, o czym  poinformował Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi, cytowany przez "Gazetę Wyborczą". Prokuratura wyjaśnia przyczynę śmierci prezenterki. Ewa Żarska miała 45 lat. 

Ewa Żarska do samego końca była aktywna w mediach społecznościowych. Na kilkanaście godzin przed śmiercią, prezenterka zamieściła wpis na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak mi się przypomniało ...ech 🥰 chce nad morze 😷😍JUŻ !😉 #holiday #sunny #summer

Post udostępniony przez Ewa Żarska (@e.zarska)

Ewa Żarska miała 45 lat.

East News

 

Więcej na temat Polsat
Przeładuj

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Pokój Emilki przepiękny, ale spójrzcie na sypialnię!

zobacz 01:31