Party Stories
Magdalena Narożna w zielonej sukience
Ewa Żarska nie żyje
Newsy

Nie żyje dziennikarka Polsatu Ewa Żarska. Dziennikarkę żegnają gwiazdy stacji: "Brak słów, serce pęka"

Ewa Żarska nie żyje. Przyczyny śmierci nie są znane. Na co zmarła Ewa Żarska? Jak żegnają ją koledzy ze stacji?

Wiadomość o śmierci cenionej dziennikarki telewizji Polsat, Ewy Żarskiej, dotarła do mediów w piątek 17 kwietnia. Prezenterka była związana ze stacją przez ponad 15 lat. Koledzy z branży są wstrząśnięci tą informacją i we wzruszających słowach żegnają zmarłą dziennikarkę. Wśród tych osób znalazła się między innymi Dorota Gawryluk. 

Zobacz także: Nie żyje Ewa Żarska, dziennikarka Polsatu. Jakie są przyczyny śmierci? Sprawę bada prokuratura

Informację o śmierci dziennikarki podał w piątek 17 kwietnia portal polsatnews.pl. Ewa Żarska miała 45 lat. Lokalne media nieoficjalnie podają, że dziennikarka popełniła samobójstwo. Są jednak informacje nieoficjalne, a sprawę bada prokuratura.

Przez ostatnie lata Ewa Żarska była reporterką w Łodzi, gdzie mieszkała. Wcześniej była dziennikarką w programie "Państwo w państwie", a w latach 2013-2015 była korespondentką Polsatu w Londynie.

Śmierć dziennikarki wstrząsnęła jej kolegami ze stacji. We wzruszających słowach pożegnała ją prezenterka Polsat News, Joanna Górska. 

Dobra, mądra, silna, uparta... Ewcia. Brak słów. Serce pęka. Do zobaczenia.🖤🖤🖤 - napisała Joanna Górska na swoim Facebooku. 

Swój wpis ze słowami pożegnania zamieściła na Twitterze także Dorota Gawryluk.

Bardzo boli nas ta śmierć. Odeszła wybitna dziennikarka ale przede wszystkim wspaniała koleżanka. Prosimy o modlitwę, dobre myśli i uszanowanie prywatności - napisała Dorota Gawryluk,

Dziennikarz Polsat News, Bartosz Kurek również dodał swój wpis na Twitterze.

Ogromna strata. Brak słów...do zobaczenia.

Wszyscy są wstrząśnięci nagłą śmiercią dziennikarki. Ciało Ewy Żarskiej znaleziono w jej domu, o czym  poinformował Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi, cytowany przez "Gazetę Wyborczą". Prokuratura wyjaśnia przyczynę śmierci prezenterki. Ewa Żarska miała 45 lat. 

Ewa Żarska do samego końca była aktywna w mediach społecznościowych. Na kilkanaście godzin przed śmiercią, prezenterka zamieściła wpis na Instagramie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tak mi się przypomniało ...ech 🥰 chce nad morze 😷😍JUŻ !😉 #holiday #sunny #summer

Post udostępniony przez Ewa Żarska (@e.zarska)

Ewa Żarska miała 45 lat.

East News

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Ewa Żarska nie żyje. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo
Instagram
Newsy
Pogrzeb Ewy Żarskiej. Ustalono datę i miejsce pochówku dziennikarki
Jest data i miejsce pogrzebu Ewy Żarskiej. 45-letnia dziennikarka zmarła w tajemniczych okolicznościach

Wiadomość o śmierci Ewy Żarskiej podała w piątek stacja polsatnews.pl. 45-letnia dziennikarka zmarła nagle z 16 na 17 kwietnia, a okoliczności tej tajemniczej śmieci bada prokuratura . Teraz tabloid opublikował datę i miejsce pogrzebu Ewy Żarskiej. Zobaczcie, kiedy odbędzie się ostatnie pożegnanie dziennikarki! Kiedy odbędzie się pogrzeb Ewy Żarskiej? Jak informuje se.pl pogrzeb Ewy Żarskiej odbędzie się 27 kwietnia . Dziennikarka zostanie pochowana w  poniedziałek, w Piotrkowie Trybunalskim. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się od mszy w Kaplicy Cmentarnej o 11:30.  Nagła śmierć Ewy Żarskiej była wstrząsem dla wszystkich. Dziennikarkę śledczą pożegnali wzruszającymi wpisami w mediach społecznościowych koledzy z pracy i widzowie, którzy doskonale znali Ewę Żarską z "Wydarzeń" oraz programu "Państwo w państwie". Kobieta dała się poznać jako przebojowa i bezkompromisowa w dążeniu do celu: Wszyscy znaliśmy Ewę jako przebojową, a często bezkompromisową dziennikarkę, która wejdzie z kamerą tam, gdzie inni nie chcą wejść. Która nie odpuszcza. Kreatywną, szukającą nowych aktywności. Ja widziałem też w niej niezwykle wrażliwą osobę - wspominał Żarską w rozmowie z "Dziennikiem Łódzkim" Marcin Wąsiewicz, dyrektor programowy Radia Łódź, który pracował z nią w Polsacie.   Dziennikarkę we wzruszających słowach pożegnała też Dorota Gawryluk: Bardzo boli nas ta śmierć. Odeszła wybitna dziennikarka ale przede wszystkim wspaniała koleżanka. Prosimy o modlitwę, dobre myśli i uszanowanie prywatności. https://t.co/EARbdcvael — Dorota Gawryluk (@DorotaGawryluk) April 17, 2020 Kim była Ewa Żarska? Ewa Żarska pochodziła z Piotrkowa Trybunalskiego, od kilku lat była związana ze stacją Polsat. Wcześniej...

Ewa Żarska nie żyje. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo
Instagram
Newsy
Nie żyje Ewa Żarska, dziennikarka Polsatu. Jakie są przyczyny śmierci? Sprawę bada prokuratura
Na co zmarła Ewa Żarska? Ewa Żarska z Polsatu nie żyje. Jakie były przyczyny śmierci Ewy Żarskiej? Co podaje prokuratura?

Ewa Żarska nie żyje. Miała zaledwie 45 lat. Do śmierci dziennikarki miało dojść w nocy z 16 na 17 kwietnia. Prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci popularnej dziennikarki śledczej związanej z telewizją Polsat. Wszystko wskazuje na to, że przyczyny śmierci są dramatyczne.  Zobacz także:  Nie żyje Ewa Żarska, dziennikarka Polsatu. Miała 45 lat Ewa Żarska nie żyje. Jakie są przyczyny śmierci? Ewa Żarska zmarła nagle. Rzecznik prokuratury okręgowej potwierdził, że ciało dziennikarki śledczej zostało znalezione u niej w mieszkaniu:  Niestety Ewa Żarska nie żyje. W chwili śmierci była w swoim mieszkaniu. Tam znaleziono ciało - potwierdza Krzysztof Kopania, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Łodzi w rozmowie z Gazetą Wyborczą  Jak podaje łódzki oddział Gazety Wyborczej: Wiele wskazuje na to, że dziennikarka popełniła samobójstwo - czytamy na lodz.wyborcza.pl Są to jednak nieoficjalne informacje. Prokuratura wciąż bada tę sprawę.  Kim była Ewa Żarska? Ewa Żarska od lat mieszkała w Łodzi. Zawodowo związana była ze stacją Polsat i Polsat News. Była autorką wielu książek i często nagradzanych reportaży m. in. "Łowca - Sprawa Trynkiewicza" (to właśnie sprawa Mariusza Trynkiewicza była powodem, dla którego zajęła się dziennikarstwem śledczym) czy "Mała prosiła, żeby jej nie zabijać".  Angażowała się w rozwiązywanie zagadek kryminalnych i pomagała policji. W 2017 roku dzięki współpracy z informatorem ustaliła adres pedofila ukrywającego się od wielu lat i przekazała sprawę funkcjonariuszom. Nie pozostała również obojętna na szokującą sprawę Kai Zduńskiej, która została bestialsko zamordowana tego samego roku i to właśnie ona zaalarmowała, że na klatce schodowej czuć odór rozkładających się zwłok. ...

Ewa Żarska, dziennikarka Polsat News, nie żyje
East News
Newsy
Nie żyje Ewa Żarska, dziennikarka Polsatu. Miała 45 lat
Nie żyje Ewa Żaska - łódzka dziennikarka Polsat News i Polsatu. Miałą 45 lat. Na co zmarła? Przyczyny śmierci nie podane.

Nie żyje Ewa Żarska - dziennikarka stacji Polsat oraz Polsat News. Informację podał portal polsatnews.pl. W Polsacie pracowała ponad 15 lat, wcześniej związana była z TVN 24. Jak podają wirtualnemedia.pl Ewa Żarska zmarła nagle. Nie znane są przyczyny śmierci dziennikarki. Ewa Żarska nie żyje. Kim była? Ewa Żarska od lat związana była z Polsatem. Przez ostatnie lata była reporterką w Łodzi, gdzie mieszkała. Wcześniej była dziennikarką w programie "Państwo w państwie", a w latach 2013-2015 była korespondentką Polsatu w Londynie. W 2017 roku Żarska otrzymała nagrodę w w konkursie "MediaTory" w kategorii "ReformaTOR" za reportaż "Mała prosiła, by jej nie zabijać", w którym zdemaskowała pedofila Krzysztofa P. "Piotra".  Ewa Żarska miała 45 lat. Rodzinie i najbliższym składamy szczere kondolencje.  Wczoraj na jej Instagramie pojawiło się pamiątkowe zdjęcie z wakacji.           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Tak mi się przypomniało ...ech 🥰 chce nad morze 😷😍JUŻ !😉 #holiday #sunny #summer Post udostępniony przez Ewa Żarska (@e.zarska) Kwi 16, 2020 o 1:07 PDT           Wyświetl ten post na Instagramie.                   Bardzo złe i smutne wiadomości z Domu Pomocy Społecznej w Drzewicy :-( 62 osoby zarażone, w tym 25 osób z personelu , 3 osoby od wczoraj zmarły, stan czwartej jest bardzo poważny. Uważajcie na...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner