Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Dzieci Marty Wiśniewskiej
ONS
Newsy

Tak wyglądały dzieci Mandaryny kilka lat temu. Xavier i Fabienne mocno wyrośli

Marta pochwaliła się pociechami

Kiedy Michał Wiśniewski był jeszcze parę lat temu największą gwiazdą w Polsce, jego życiem prywatnym, a zwłaszcza dziećmi interesowali się wszyscy. Syn i córka z małżeństwa z Mandaryną dorastali na naszych oczach. Przypomnijmy: Wiśniewski nie był dobrym uczniem. Teraz pokazał świadectwa swoich dzieci

Dziś Xavierem i Fabianne zajmuje się głównie Marta Wiśniewska. Sama zawiesiła na razie swoją karierę, ale na głowie ma dużo obowiązków. Na jej Facebooku pojawiło się zdjęcie dorastających już pociech. Syn i córka piosenkarki stają się coraz bardziej podobni do swojej mamy, która na pewno jest z nich bardzo dumna. Sama celebrytka wygląda przy nich kwitnąco.

Podobni do Marty, czy do Michała?

Zobacz: Rodowicz atakuje Mandarynę: Jeśli ona jest gwiazdą, to kim ja jestem?Mandaryna z dziećmi w nowej fryzurze


 

Dom Michała Wiśniewskiego:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski na imprezie Polsatu
East News
Newsy
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski na okładce "Party"! Wrócą do siebie?

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski wrócą do siebie? Takie informacje pojawiają się w mediach od kilku dni. Dlaczego? W relacjach Dominiki i Michała nastąpił przełom w weekend majowy, gdy syn Dominiki trafił do szpitala . Małżonkowie zakopali topór wojenny , a Dominika doceniła zaanagażowanie Michała, który bardzo wspierał ją podczas kilku dni, gdy jej syn trafił do szpitala.  Dominika Tajner i Michał Wiśniewski na okładce "Party" - wrócą do siebie? Syn Dominiki, Maksymilian   dostał drgawek i wysokiej temperatury, następnie trafił do jednego z warszawskich szpitali. Kilka dni walki o jego życie to był najtrudniejszy okres w życiu Dominiki. Całe szczęście mogła liczyć na wsparcie swojego męża, Michała . Czy to wydarzenie na tyle zbliżyło ich do siebie, że zdecydują się dać sobie kolejną szansę? Przypominamy, że Michał Wiśniewski w marcu 2019 roku złożył do sądu papiery rozwodowe . Dominika ciężko przeżyła decyzję męża, ale z czasem pogodziła się z tym. Czy teraz nastąpi przełom w ich relacji? Tego dowiemy się z najnowszego "Party"! Co jeszcze w numerze? Wywiad z Dodą i jej mamą Wandą Rabczewską o przyjaźni, miłości i ciężkich przeżyciach. Ponadto nowe informacje o Otylii Jędrzejczak, która jest w drugiej ciąży ! Będzie syn czy córka? Nowe "Party" od poniedziałku w sprzedaży! Dominika Tajner i Michał Wiśniewski na okładce Party Otylia Jędrzejczak jest w drugiej ciąży!  

Michał Wiśniewski w szarym płaszczu, Dominika Tajner-Wiśniewska w czerwonym płaszczu
Newsy
Żona Michała Wiśniewskiego chce być gwiazdą! Czy to zaszkodzi ich małżeństwu?

Dużym zaskoczeniem okazał się udział Dominiki Tajner-Wiśniewskiej w programie "Agent-Gwiazdy" w TVN. Żona Michała do tej pory unikała rozgłosu, stała w cieniu sławnego męża, rzadko pojawiała się na "ściankach". Aż tu nagle znalazła się w gronie 12 gwiazd, obok m.in. Huberta Urbańskiego czy Antoniego Królikowskiego, które wyjechały do Afryki kręcić odcinki do programu telewizyjnego. W magazynie "Flesz" Dominika tłumaczy, dlaczego zdecydowała się wziąć udział w tym programie. Chcę zmierzyć się sama ze sobą. To było bardzo spontaniczne. Producenci zaproponowali mi udział w programie, a ja się zgodziłam - mówi w rozmowie z "Fleszem" Dominika Tajner-Wiśniewska. Jak udało się ustalić dwutygodnikowi "Flesz", producenci zaproponowali Dominice Tajner-Wiśniewskiej udział w programie, bo uważają, że ma ciekawą historię życia. Sześć lat temu, córka słynnego trenera kadry polskich skoczków, zakochała się w Michale Wiśniewski. To był ciężki czas dla lidera Ich Troje:  pił alkohol, miał długi, rozpadło się jego trzecie małżeństwo. Dominika była tą osobą, która podała Michałowi rękę. Teraz, gdy wyjechała do Afryki na nagrania do programu, rozstali się z Michałem po raz pierwszy na dłużej niż dwa dni. Jak poradzi sobie Michał, który nie będzie widział żony przez miesiąc? W domu to ja jestem kucharzem, a nie moja żona. A z dziećmi? Jak w każdy weekend mam piątkę pod opieką. Dam radę! - mówi "Fleszowi" Michał Wiśniewski. W poprzednich małżeństwach Michała zaczynało się psuć, gdy tylko jego żony chciały być równie sławne, jak mąż. Dominika wydawała się nie mieć takich ambicji. Do teraz? Czy udział w programie " Agent-Gwiazdy " oznacza, że zmieniła zdanie? Więcej o Dominice Tajner-Wiśniewskiej, jej karierze i... jej miłości do Michała przeczytasz w najnowszym numerze dwutygodnika "Flesz".  ...

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty?
Newsy
Piąte dziecko Michała Wiśniewskiego dostanie imiona Falco Amadeus. Kim inspirował się artysta? 
Piąte dziecko Michała Wiśniewskiego. Jak ma na imię?

Michał Wiśniewski bardzo czeka na narodziny swojego drugiego synka. „Imię wybrane, wyprawka kupiona, mebelki złożone”, napisał na Instagramie Wiśniewski. Wokalista skręcił łóżeczko już w połowie listopada, ostatni raz zrobił to 18 lat temu dla syna Xaviera. Śmiał się, że zrobił to, chociaż nie potrafi w ścianę wbić gwoździa. Teraz z żoną Polą Wiśniewską czekają na Falca Amadeusa. Skąd pomysł na takie imię – zastanawiają się fani? Michał zainspirował się wielkim przebojem z lat 80. „Rock me Amadeus” austriackiego wokalisty o pseudonimie Falco, który miał wielki talent i stał się międzynarodową gwiazdą i milionerem już w wieku 25 lat. Kiedy piąte dziecko Michała Wiśniewskiego przyjdzie na świat? Jak dowiedziało się „Party”, piąte dziecko Wiśniewskiego urodzi się na początku roku. Chłopczyk będzie miał ośmioro rodzeństwa, również o bardzo ciekawych imionach: Xaviera (18), Fabienne (17), których mamą jest Mandaryna, Etiennette (14) i Vivienne (12), które Michał ma z Anną Świątczak, oraz czwórkę dzieci Poli Wiśniewskiej, żony gwiazdora. Xavier, pierwszy syn Michała Wiśniewskiego, jest już pełnoletni!  Więcej - w nowym "Party"!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner