Mandaryna z dziećmi. Jakie talenty mają dzieci Wiśniewskich?
ONS
Newsy

Jakie talenty mają dzieci Wiśniewskich? Mandaryna chwali się ich sukcesami

Marta jest dumna z Xaviera i Fabienne

Mandaryna już wielokrotnie próbowała zakopać topór wojenny z Michałem Wiśniewskim. Kiedy już wydawało się, że byli małżonkowie wyjaśnili sobie wszystkie sytuacje, wtedy do akcji wkraczał Michał, który atakował z innej strony. Ostatnio para publicznie droczyła się przy okazji świąt Bożego Narodzenia. Marta w "Dzień Dobry TVN" zarzekała się, że nie odda dzieci na Wigilię, a Michał odpłacał pięknym za nadobne na Facebooku. Przypomnijmy:

"Nie oddałabym Michałowi dzieci na Wigilię!"

"Zrobimy wigilię Wigilii"

Agencja lifestyle.newseria.pl zapytała Wiśniewską jak wyglądają ich relacje dzisiaj. Tancerka przyznała, że kibicuje ojcu jej dzieci, bo ma świadomość, że jego sukcesy to również ich sukcesy.

- Trzymam za niego kciuki, bo im lepiej będzie się jemu powodziło, tym bardziej będzie pamiętał również o nas. Wtedy wszystko będzie ok.


Wiśniewska zdradziła przy okazji jakie talenty mają ich dzieci. Xavier i Fabienne pod okiem mamy osiągają świetne wyniki w tańcu, ale nie tylko w tym kierunku przejawiają zainteresowanie.

- Są bardzo kreatywni. Xavery oprócz tego, że tańczy to jeszcze gra w piłkę. Fabka tańczy w różnych formacjach i jako solistka. Ma już sporo osiągnięć i wiele razy stała na podium, na najwyższym miejscu. Obie uwielbiamy styl hip-hopowy, kulturę hip-hopową, lubimy się tak ubierać.


Cały wywiad z Mandaryną poniżej.

Zobacz: Mandaryna ma nową fryzurę. Odważny krok


(video: lifestyle.newseria.pl)

Mandaryna z dziećmi w nowej fryzurze

Michał Wiśniewski ze wszystkimi dziećmi w cyrku:

Mandaryna o świętach z Wiśniewskim
ONS
Newsy
Mandaryna: Nie oddałabym Michałowi dzieci na wigilię
Święta u Wiśniewskich w atmosferze kłótni

Związek Michała Wiśniewskiego i Mandaryny z pewnością przejdzie do historii polskiego show-biznesu. Nie tylko ze względu na transmitowany przez telewizję ślub, ale i wydarzenia, które miały miejsce już po ich głośnym rozwodzie. Z biegiem lat sytuacja raczej się nie poprawia. Przypomnijmy: "Michał jest bardzo zaborczą osobą" Zarówno Wiśniewski, jak i Mandaryna mają już nowych partnerów i rodziny. Wciąż jednak łączy ich dwójka wspólnych dzieci - Xavier i Fabienne . Wielkimi krokami zbliżają się już święta Bożego Narodzenia i jak można się domyślać, w ich przypadku nie jest to rzecz łatwa do zorganizowania. Mandaryna była niedawno gościem w "Dzień Dobry TVN", gdzie przyznała, iż raczej nie zasiądzie przy wspólnym stole z byłym mężem. My generalnie jesteśmy patchworką ekipą, która nie rzuca sobie na szyję i w tę wigilię nie będzie dzielić się opłatkiem i składać sobie nie wiadomo jakich życzeń, nie usiądzie przy wspólnym stole. Oczywiście ja i mój były mąż Michał mamy wspólne dzieci Xaviera i Fabienne i bardzo chcemy, żeby te święta były dla nich jak najfajniejsze. Są na tyle duzi, że rozumieją sytuację. Rano w dzień wigilii jadą do taty, a wczesnym wieczorem kolację jemy u nas w domu - wyznała. Mandaryna przyznała też, że towarzyszy jej delikatny stres związany z wątpliwościami, czy tata odwiezie dzieci na czas i czy w ogóle to zrobi, ale dodaje, iż z Michałem zawierają pakt wigilijny, aby takie sytuacje się po prostu nie zdarzały. Jest pewien strach, gdy wybija pewna godzina, a dzieci jeszcze nie ma, a tu już Mikołaj stoi prawie pod choinką, ale w wigilię staramy się dochować ten naszej przysięgi wigilijnej, żeby ten czas był dla dzieci najfajniejszy. Nie wyobrażam sobie świąt bez moich dzieci i nie oddałabym ich na wigilię i Michał doskonale o tym wie, więc trochę się pode mnie poukładał. On...

Święta Michała Wiśniewskiego
ONS
Newsy
U Wiśniewskiego Wigilia już dzisiaj! Michał odpowiada Mandarynie
Jak podzielili się dziećmi?

Święta to czas, w którym nawet zaciekli wrogowie potrafią podać sobie ręce. Czasami jednak prywatne animozje biorą górę, a to potrafi zepsuć nawet najbardziej udane Boże Narodzenie. Wiele wskazywało na to, że w dość konfliktowej atmosferze będą przebiegały tegoroczne święta u rodziny Wiśniewskich. Przypomnijmy: "Nie oddałabym Michałowi dzieci na Wigilię!" Michał i Mandaryna dla dobra dzieci postanowili jednak wyprowadzić jakiś kompromis i ostatecznie to się udało. Dzieci pary, Xavier i Fabienne , spędzą święta zarówno z ojcem, jak i mamą, choć nie obędzie się bez dość skomplikowanej logistyki. Jak zdradził w najnowszym wywiadzie Wiśniewski, będzie miał w tym roku dwie wigilie. Pierwsza z dziećmi z pierwszego małżeństwa odbędzie się już dziś, a jutro wraz z aktualną żoną i jej rodziną będzie miała miejsce kolejna. My Wigilię będziemy robić już 23-ego. Tak, aby wszystkie dzieci były ze sobą, to znaczy ze mną razem i na pewno zjedzie się rodzina i zrobimy taką wigilię Wigilii. A następnego dnia pojedziemy do Wisły i będziemy świętować z drugą częścią rodziny - wyznał w rozmowie z www.lifestyle.newseria.pl wokalista. Cieszymy się, że Wiśniewskim udało się dogadać. Mamy tylko nadzieję, że święta w domu Michała wyglądają inaczej niż te zaprezentowane w jego ostatnim teledysku... ;) Zobacz: Wiśniewski z dziećmi przy pustych talerzach w świątecznym klipie   Michał Wiśniewski z rodziną w cyrku:

Mandaryna z dziećmi na imprezie
Newsy
Dawno niewidziana Mandaryna z dziećmi na imprezie. Do kogo są podobne?
Dawno niewidziana Mandaryna z dziećmi na imprezie. Do kogo są podobne?

Dawno niewidziana Mandaryna pojawiła się na noworocznym obiedzie gwiazd z dziećmi z domów dziecka w restauracji Jeffs. Gwiazda zabrała ze sobą swoje dzieci - Xaviera i Fabianne . Rok temu towarzyszył im tata - Michał Wiśniewski.   Xavier i Fabianne to już nastolatkowkie, którzy zajmują się rozwijaniem pasji. 13-letnia Fabianne chce zostać tancerką ( ma za sobą udział w Małych Gigantach ),14-letni Xavier zaś interesuje się sportem.    Michał Wiśniewski również lubi chwalić się swoimi pociechami. Niestety, niedawno mieliśmy okazję przekonać się, że nie wszystkimi.   Zobacz:  Michał Wiśniewski z dziećmi na okładce "Gali". Zabrakło dwóch córek piosenkarza. Dlaczego?   Przy okazji mamy okazję podziwiać nową fryzurę Mandaryny. Ona kocha eksperymentować z włosami!   Mandaryna z dziećmi na obiedzie   Towarzyszyła im jeszcze jedna nastolatka   Mandaryna dawno się nie pokazywała na imprezach

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner