Mandaryna z dziećmi. Jakie talenty mają dzieci Wiśniewskich?
ONS

Jakie talenty mają dzieci Wiśniewskich? Mandaryna chwali się ich sukcesami

Mandaryna z dziećmi. Jakie talenty mają dzieci Wiśniewskich?
ONS

Mandaryna już wielokrotnie próbowała zakopać topór wojenny z Michałem Wiśniewskim. Kiedy już wydawało się, że byli małżonkowie wyjaśnili sobie wszystkie sytuacje, wtedy do akcji wkraczał Michał, który atakował z innej strony. Ostatnio para publicznie droczyła się przy okazji świąt Bożego Narodzenia. Marta w "Dzień Dobry TVN" zarzekała się, że nie odda dzieci na Wigilię, a Michał odpłacał pięknym za nadobne na Facebooku. Przypomnijmy:

"Nie oddałabym Michałowi dzieci na Wigilię!"

"Zrobimy wigilię Wigilii"

Agencja lifestyle.newseria.pl zapytała Wiśniewską jak wyglądają ich relacje dzisiaj. Tancerka przyznała, że kibicuje ojcu jej dzieci, bo ma świadomość, że jego sukcesy to również ich sukcesy.

- Trzymam za niego kciuki, bo im lepiej będzie się jemu powodziło, tym bardziej będzie pamiętał również o nas. Wtedy wszystko będzie ok.


Wiśniewska zdradziła przy okazji jakie talenty mają ich dzieci. Xavier i Fabienne pod okiem mamy osiągają świetne wyniki w tańcu, ale nie tylko w tym kierunku przejawiają zainteresowanie.

- Są bardzo kreatywni. Xavery oprócz tego, że tańczy to jeszcze gra w piłkę. Fabka tańczy w różnych formacjach i jako solistka. Ma już sporo osiągnięć i wiele razy stała na podium, na najwyższym miejscu. Obie uwielbiamy styl hip-hopowy, kulturę hip-hopową, lubimy się tak ubierać.


Cały wywiad z Mandaryną poniżej.

Zobacz: Mandaryna ma nową fryzurę. Odważny krok


(video: lifestyle.newseria.pl)

Mandaryna z dziećmi w nowej fryzurze

Michał Wiśniewski ze wszystkimi dziećmi w cyrku:

Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzegorz Bardowscy planują drugi ślub! Tylko nam zdradzili, dlaczego!

zobacz 02:17