Będzie drugi sezon Warsaw Shore
ONS

Jeszcze przed emisją pierwszego odcinka Warsaw Shore zastanawiano się, czy produkcja powtórzy sukces edycji programu z New Jersey czy Newcastle. Szybko okazało się, że pomimo fali krytyki, show przyciąga przed telewizory rekordową widownię, a jego uczestnicy wzbudzają ogromne emocje. Licencje na popisy Polaków wykupiło także kilka europejskich państw. Przypomnijmy: Zagraniczne zwiastuny Warsaw Shore. "Trajbson" podbije świat?

Fani programu, których na Facebooku jest już kilkaset tysięcy, nie mogą się już doczekać oficjalnego potwierdzenia MTV, że zobaczymy wkrótce drugi sezon show. A to jest już chyba blisko, zważywszy na publikacje uczestników Warsaw Shore na portalach społecznościowych, które można określić jako "wielkie pakowanie". Paweł, Eliza i Mała udostępnili swoje zdjęcia, na których pakują walizki i tymczasowo żegnają się z Facebookiem.

Dla fanów to jasny komunikat - ruszają nagrania do kolejnej serii ich ulubionego programu. Pewne jest natomiast, że w nowej edycji zabraknie Mariusza "Śmietany", który podjął decyzję o odejściu z programu ze względu na miłość.

Czy tak rzeczywiście będzie? MTV w tej sprawie milczy, ale też nie zaprzecza... Czekacie na drugi sezon Ekipy z Warszawy?

Zobacz: Mamy nową skandalistkę. Ewelina z Warsaw Shore uprawiała seks na wizji
Zobacz: Trybson z Ekipy z Warszawy szalał w The Voice. Co tam robił?
Zobacz: Archiwalne nagrania Wojtka z Warsaw Shore. Tak wyglądał przed programem
Zobacz: Tak żyje nocą Ekipa z Warszawy. Będzie się działo!