Związek Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki
dziendobrytvn.pl

Wellman i Prokop żartują z romansu Krupińskiej i Karpiela

Związek Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki
dziendobrytvn.pl

Związek Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki wzbudza sporo emocji. Para unika komentowania doniesień kolorowej prasy, ale w ostatnim wywiadzie lidera "Zakopower" da się przeczytać między wierszami, że w nowej relacji odnajduje się rewelacyjnie. Szczególnie jeśli porównać ją z poprzednimi, również ze sławnymi kobietami. Przypomnijmy: Karpiel-Bułecka: "Jestem gotowy na rodzinę." Nawiązuje też do Kayah i Bachledy

Temat gwiazdorskiego romansu przewija się również w telewizjach śniadaniowych. Ostatnio w show-biznesowym kąciku Dzień Dobry TVN poruszyła go Agnieszka Jastrzębska, która miała okazję porozmawiać z Krupińską podczas jednej z branżowych imprez. Marcin Prokop i Dorota Wellman z kolei byli bardzo rozbawieni zawiłościami w związku pary - Paulina jeszcze niedawno spotykała się bowiem z bratem Alicji Bachledy-Curuś, którą związana była z... Karpielem-Bułecką. Taki mezalians mocno rozbawił dziennikarzy.
 

Jastrzębska: Nie wiem czy wiecie, że Paulina...

Wellman: Że lubi bułeczki!

Jastrzębska: Tak, kolorową prasę zelektryzował news, że Paulina Krupińska, nasza wciąż urzędująca Miss Polonia, spotyka się z Sebastianem Karpielem-Bułecką. A pikanterii dodaje fakt, że wcześniej spotykała się z bratem Alicji Bachledy-Curuś, a Alicja podobno wcześniej spotykała się z Karpielem-Bułecką.

Prokop: Zgubiłem się...

Wellman: Wymienili się partnerami po prostu

Prokop: To się nazywa wife-swapping, w angielskim języku (śmiech)

Wellman: Ale mówiąc szczerze, ludzie zmieniają przecież partnerów. Ale wiem! To jest inna akcja - kocham i podaję dalej (śmiech)

Prokop: No, z takiej akcji myślę, że byłoby zadowolonych wielu naszych kolegów, jak widzę po zainteresowaniu w oczach i uśmieszkach


Sama zainteresowana nie zamierza komentować swojego życia prywatnego i twardo trzyma się tego postanowienia.
 

Daję radę w tym wszystkim, to jest tak, że media kreują tę góralską balladę czy telenowelę. Ja raczej staram się tego nie komentować, tak jak nigdy nie komentowałam swojego życia prywatnego i mam do tego dystans - wyznała Paulina.


Też was bawi ta nowa medialna telenowela?

Zobacz: Szczęśliwa Krupińska na imprezie. Wszyscy pytali ją tylko o jedno

Pierwsze wspólne zdjęcia Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiela-Bułecki:

Przeładuj

Tomson i Baron w szoku! Występ uczestników "The Voice of Poland" mocno zaskoczył jurorów!

zobacz 01:11