Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska Dorota Szelągowska
Dorota Szelągowska
ONS.pl
1/5
Dorota Szelągowska
ONS.pl

W styczniu tego roku Dorota Szelągowska urodziła swoje drugie dziecko - córeczkę Wandę. Od tego czasu wiele zmieniło się w jej życiu - wyszła za mąż za tatę Wandy, dostała też nowy program „Dorota inspiruje”. Jednocześnie Dorota Szelągowska należy do niewielkiego grona gwiazd, które rzadko pojawiają się na salonach. Tym razem zrobiła jednak wyjątek i przyszła na prezentację jesiennej ramówki TVN. Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak się prezentowała!

 

Zobacz: Dopiero co urodziła i już wygląda bosko! Zobacz pierwsze zdjęcie Doroty Szelągowskiej po porodzie!

2/5
Dorota Szelągowska
East News

Dorota Szelągowska zachwycała wyglądem! Prezenterka pokazała swoją nową fryzurę - skróciła włosy i wygląda świetnie! Domyślamy się, że jest jej o wiele wygodniej z takim uczesaniem zarówno podczas upalnych dni, jak i przy małej córeczce. 

 

Z serii płytkie myśli - nowa fryzura naprawdę potrafi dać szczęście. Poleciałabym tu jeszcze jakimś kołczingowym koelio ale po prostu się czuję piękna i kropka - pisała Dorota o swojej nowej fryzurze na Instagamie.

 

Zobacz: Dorota Szelągowska potwierdziła, że została mamą! Zdradziła również imię córeczki. Jest piękne! 

3/5
Dorota Szelągowska
ONS.pl

Dorota Szelągowska zwracała również uwagę swoją stylizacją. Pozornie jej look był bardzo proty i minimalistyczny, ale Dorota doskonale zagrała dodatkami - różowymi czółenkami i zwiewną narzutką w kwiaty. 

Zobacz: Urlop macierzyński Doroty Szelągowskiej nie potrwa długo! Gwiazda dostała nowy program!

4/5
Dorota Szelągowska
ONS.pl

Nie możemy również wspomnieć o doskonałej figurze Doroty Szelągowskiej. Nie dziwimy się, że postawiła na biel, której boi się wiele kobiet i woli ukrywać pod czernią.

 

Zobacz: "Nie przewijam, bo się boję" Katarzyna Grochola opowiedziała o córce Doroty Szelągowskiej! Jaka jest jej wnuczka Wanda?

5/5
Dorota Szelągowska
ONS.pl

Podoba się wam look Doroty Szelągowskiej?

Zobacz: Dorota Szelągowska pokazała wózek córki Wandy. Cena?

Więcej na temat Dorota Szelągowska