Dorota Gardias o nagiej sesji w ciąży
ONS/Viva de Luxe

Gardias jak Urbańska: Pokaże się w ciąży nago na okładce?

Dorota Gardias o nagiej sesji w ciąży
ONS/Viva de Luxe

Dorota Gardias to jedna z najpiękniejszych przyszłych mam w polskim show-biznesie. Pogodynka ma urodzić już na początku września, ale do ostatnich chwil nie zamierza rezygnować z pracy. Przypomnijmy: Ciężarna Gardias przerwała urlop tuż przed porodem

Większość ciężarnych celebrytek nie może narzekać na brak propozycji sesji zdjęciowych i wywiadów, na których eksponowałyby swój ciążowy brzuszek, najlepiej nago. Prekursorką takiego trendu na świecie była słynna Demi Moore, a w Polsce na takie fotografie zdecydowała się m.in. Natasza Urbańska, która zapozowała nago w ciąży dla Vivy! Gardias przyznaje, że również otrzymała takie propozycje - skorzysta?
 

Miałam dużo takich propozycji, sesji z brzuszkiem, ale odmówiłam. Nie chciałam się decydować na taką sesję jak Demi Moore. Miałam już dużo telefonów i propozycji okładki z dzieckiem, ale się nie zgodziłam. Nie zamierzam pokazywać dziecka na okładce. Oczywiście świadomie - na pewno ktoś nam zrobi jakieś zdjęcia np. na spacerze, bo nie zamierzam się ukrywać - powiedziała w rozmowie z "Faktem".


Trzeba przyznać, że decyzja Gardias jest dość nietypowa jak na celebryckie standardy - wypada pogratulować dystansu i konsekwencji w walce o prywatność.

Natasza Urbańska w Vivie

Zobacz też wakacyjne zdjęcia Doroty Gardias w zaawansowanej ciąży:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43