Dominika Kulczyk

Dominika Kulczyk chce walczyć z głodem na świecie. Wiemy, ile milionów będzie to kosztować!

Dominika Kulczyk

„Efektu Domina” nie da się powstrzymać! Tak uważa Dominika Kulczyk. W TVN  rusza właśnie czwarta seria jej programu pod takim tytułem. Aby otworzyć Polakom oczy na problemy świata, Kulczyk odwiedziła już z kamerą kilkanaście najbiedniejszych bądź najbardziej niebezpiecznych krajów. Spadkobierczyni fortuny już kilka lat temu postawiła sobie za cel pomaganie innym. Jak czytamy w najnowszym magazynie „Party" to nie tylko słowa, ale i realne działania. W tym roku Dominika Kulczyk, razem ze swoim bratem Sebastianem przeznaczą część swojego majątku, a dokładnie 8 milionów złotych na ratowanie głodujących ludzi. Nie jest to pierwszy raz, kiedy najbogatsza Polka angażuje się w rozwiązywanie problemów trzeciego świata. Od czterech lata finansuje między innymi budowy wodociągów, studni, domów czy opiekę medyczną w Afryce, Ameryce Południowej lub Azji.

 

Dominika Kulczyk "To jest sens mojego życia"

To jest sens mojego życia. Oczywiście na pierwszym miejscu są moje dzieci, ale pomaganie innym jest tuż po nich – zdradziła w rozmowie z „Party” Dominika.

Dominika Kulczyk w tym roku chce się skupić na problemie głodu i to nie tylko w krajach Afryki.  Razem z bratem przeznaczyli również w tym roku 4 mln złotych na posiłki dla polskich dzieci w ramach programu Żółty Talerz. Więcej o misji najbogatszej Polki czytaj w najnowszym numerze „Party".

 

Dominika Kulczyk mimo poważnej kontuzji kolana pojawiła się na wiosenne ramówce TVN

Dominika Kulczyk na prezentacji wiosennej ramówki TVN
East News

 

Dominika, zgodnie z wolą zmarłego ojca, Jana Kulczyka zaangażowała środki finansowe rodziny w pomaganie światu. Prowadzi od czterech lat Kulczyk Foundation.

Jan Kulczyk, Dominika Kulczyk

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43