Dominika Gwit spodziewa się pierwszego dziecka. Już niedługo aktorka powita na świecie synka! Gwiazda na szczęście bardzo dobrze znosi błogosławiony stan, dzięki czemu pomimo zaawansowanej ciąży w dalszym ciągu jest aktywna zawodowo. Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Dominiką Gwit, która zdradziła nam, że w ciąży... chudnie! Jak to się stało?

Reklama

Dominika Gwit chudnie w ciąży. Zdradziła nam, dlaczego!

Dominika Gwit ostatnio pojawiła się na premierze filmu "Gdzie diabeł nie może, tam baby pośle". Gwiazda chętnie prezentowała swój ciążowy brzuszek na ściance i obdarowała fotoreporterów szczerym uśmiechem. Podczas premiery filmu mieliśmy okazję porozmawiać z ciężarną aktorką, która zdradziła nam, jak to się stało, że w ciąży chudnie.

- Bardzo często kobiety z chorą immunologią (chudną - przyp. red.), tak jak ja - ja mam zespół metaboliczny... Pani doktor mi mówiła, że tak będzie. Mi było ciężko w to uwierzyć, ale tak, tak jest. Często kobiety mojej postury właśnie tak mają. Nie wiem, nie umiem tego wytłumaczyć, nie jestem lekarzem - wytłumaczyła Dominika Gwit przed naszą kamerą.

Ciężarna aktorka opowiedziała nam również o wsparciu męża, a także zdradziła, czy wybrała już imię dla synka! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Reklama

Zobacz także: Dominika Gwit chwali się ciążowym brzuszkiem i wyznaje: "będzie cyrkowiec"

Artur Zawadzki/REPORTER
Reklama
Reklama
Reklama