Dominika Gwit metamorfoza Anna Karczmarczyk, Dagmara Krasowska, Dominika Gwit Galerianki 2009 Dominika Gwit 2012 Dominika Gwit chuda w czarnej skórze 2015 Dominika Gwit w czarnej spódnicy
Dominika Gwit metamorfoza
East News
1/7
Dominika Gwit metamorfoza
East News

 

Dziś - 22 czerwca 30 latkończy Dominika Gwit. Jak zmieniała się przez lata? To jedna z największych metamorfo w polskim show-biznesie. Raz pełniejsza, raz chudsza. Dziennikarka, aktorka, celebrytka - która pokazuje na salonach, że utrata kilogramów wcale nie łączy się z szczęśliwym życiem i samoakceptacją. A puszyste też jest piękne. 

Zobacz: Znana trenerka mocno o Dominice Gwit: "Mam nadzieję, że dojdzie do niej, że zdrowie jest ważniejsze"

 

Gwit pierwszy raz dała się poznać szerokiej publiczności w filmie "Galerianki". Wieku 20 lat zagrała pulchną nastolatkę, która jako koleżanka głównej bohaterki rozkoszuje się zakupami za pieniądze zdobytymi ze spotkań ze starszymi panami. Już wtedy Dominika była charakterystyczna...

Potem na premierze filmu widać było, że wyraźnie schudła. Ale tylko na chwilę...

 

Zobacz n następnej stronie jak wygladała w 2009 roku. 

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

 

Zobacz: Dominika Gwit OSTRO na Instagramie: "Tak - jestem gruba!" Zobacz jej nowe fotki!

2/7
Anna Karczmarczyk, Dagmara Krasowska, Dominika Gwit Galerianki 2009
ONS.pl

 

Dominika Gwit pochodzi z Gdyni i porzuciła to miasto kiedy jako - 20-latka przyjechała do stolicy zagrać w filmie. Jak to wspomina?

W czerwcu 2008 roku, zestresowana, ale szczęśliwa jak nigdy, przyjechałam do Warszawy na zdjęcia do, jak się później okazało, jednego z najlepszych polskich debiutów. Kasia Rosłaniec zaufała nam, czterem młodziutkim dziewczynom i zrobiła bardzo ważny społeczny film. 10 lat. Aż ciężko mi uwierzyć - napisała Dominika Gwit.

Potem Gwit ukończyła Lart StudiO, Wyższą Szkołę Dziennikarską im. Melchiora Wańkowicza w Warszawie oraz Szkołę Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. 

 

Zobacz: 10 lat rozpoczęły się zdjęcia do "Galerianek"! Zobacz, jak zmieniły się gwiazdy tego kinowego hitu!

3/7
Dominika Gwit 2012
ONS.pl

 

Dominika Gwit zaczęła pracować jako dziennikarka show-biznsowa Agencji PAP. A także grała w serialu "Przepis na życie" bohaterkę o ksywie "Gruba". Spora waga pasowała do roli, a Gwit zapewniała, że dobrze się z nią czuje. 

Po zakończeniu zdjęć do serialu "Przepis na życie" Dominika Gwit postanowiła zrzucić zbędne kilogramy według zaleceń Gaca System. Ścisła dieta i bardzo dużo ćwiczeń dały efekty. Dominika schudła ponad 50 kilo!

 

4/7
Dominika Gwit chuda w czarnej skórze 2015
ONS.pl

Szybko się jednak okazało, że wraz z kilogramami ubyło jej szczęścia i pewności siebie. Dominika odpuściła dietę i zaczęła tyć. Napisała wtedy poradnik "Moja droga do nowego życia". Opisała w nim co zmotywowało ją do zmian, w jaki sposób schudła i dlaczego - mimo że nie jest już szczupła - czuje, że osiągnęła swój cel. 

 

Zobacz: Zaburzenia wydzielania greliny, estrogenów oraz hormonów tarczycy i nadnerczy prowadzą do tycia

5/7
Dominika Gwit w czarnej spódnicy

 

Gwit sukcesywnie tyła. Zagrała potem "Singielce", pracowała też jako specjalistka PR. Kolejnym krokiem był... "Taniec z gwiazdami". Już w rozmiarze XXL.

 

Zobacz: Pocałunki, podnoszenia... Najbardziej emocjonujące momenty Dominiki Gwit w "Tańcu z Gwiazdami"

6/7
Dominika Gwit

 

Dominika przytyła, jest szczęśliwa, znalazła miłość. Niebawem bierze ślub z Wojciechem Dunaszewskim. I choć co jakiś czas zmaga się z zrzutami, że promuje otyłość i choroby, spokojnie tłumaczy, że pokazuje tylko, że z kilogramami też można być szczęśliwym i czuć się pięknie i zdrowo.

7/7
Dominika Gwit w czerwonej sukience 2018
ONS.pl

Wolicie jak Dominika Gwit wygląda teraz, czy jak była szczupła?