Dominika Gwit Dominika Gwit
1/5

Dominika Gwit od lat boryka się z problemem nadwagi. Gwiazda "Przepisu na życie" próbowała z nią walczyć, jednak bezskutecznie. Drakońska dieta wyniszczyła nie tylko jej organizm, ale również psychikę. Dominika Gwit  podkreślała, że bycie szczupłą nie szło u niej w parze z byciem szczęśliwą.

 

Zobacz: Dominika Gwit szczerze o wadze i obsesji... "Puściły wszystkie hamulce i rzuciłam się na jedzenie"

 

Wszystko zmieniło się, gdy na jej drodze stanął Wojciech Dunaszewski. To właśnie przy nim Dominika Gwit znalazła szczęście i miłość. Aktorka podkreśla także, że zaakceptowała siebie i przestała mieć obsesję na punkcie swojej wagi. Niestety, nie brakuje osób, które wciąż wytykają jej to, jak wygląda. Dominika Gwit postanowiła rozprawić się z hejterami na swoim Instagramie. Jesteście ciekawi, co miała im do przekazania? Dowiecie się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Dominika Gwit odpowiada fanom na prośby o radę: "Żyjcie tak, jak chcecie żyć, a nie tak, jak inni chcą, żebyście żyli"

2/5
Dominika Gwit

Dominika Gwit znalazła szczęście u boku Wojciecha Dunaszewskiego. Para zaręczyła się w czerwcu 2017 roku. Na razie jednak nie wiadomo, kiedy staną na ślubnym kobiercu. Plotka głosi, że aktorka musiała przełożyć ślub ze względu na liczne zobowiązania zawodowe. Dominika Gwit zapewnia jednak, że pochwali się tym wyjątkowym dniem w mediach społecznościowych.

 

Zobacz: Dominika Gwit zdradza szczegóły na temat swojej sukni ślubnej: "Poszłam do super pań, spojrzały na mnie i..."

 

Wojciech Dunaszewski sprawił, że aktorka zaakceptowała siebie i przestała skupiać się tylko i wyłącznie na swojej wadze. Pamiętacie jeszcze efekty jej metamorfozy sprzed kilku lat? Przypomnimy je wam w następnym slajdzie! W której wersji aktorka podoba wam się bardziej?

3/5
Dominika Gwit
ONS

O tej metamorfozie mówili wszyscy! Dominika Gwit schudła ponad 50 kilogramów i zachwycała doskonałą sylwetką. Aktorka poszła nawet o krok dalej. Gwiazda "Singielki" wydała książkę, w której opisała poszczególne etapy swojej metamorfozy. Chwilę później Dominikę Gwit dopadł efekt jo-jo. Aktorka przyznała, że po miesiącach wyrzeczeń, po prostu rzuciła się na jedzenie, co było opłakane w skutkach. Co więcej, podczas diety ucierpiała też jej psychika. Mama aktorki w programie "Uwaga! Kulisy sławy" przyznała, że tęskniła za "prawdziwą" Dominiką, która wraz z kilogramami straciła także uśmiech i wewnętrzny blask.

 

Zobacz także: Jak uniknąć efektu jo-jo? Oto 5 niezawodnych wskazówek!

 

Jak wygląda obecnie Dominika Gwit? Sprawdźcie kolejny slajd!

4/5

Dominika Gwit nie przejmuje się już tym, jak wygląda i co myślą o niej inne osoby. Mimo wszystko nie brakuje internetowych hejterów, którzy pod każdym jej zdjęciem wytykają aktorce nadwagę. Dominika Gwit postanowiła odpowiedzieć im w bardzo szczerym i dosadnym wpisie na Instagramie.

 

TAK - jestem gruba, TAK - jestem szczęśliwa, TAK - mam do tego prawo, TAK - będę o tym mówić głośno! NIE - nie zamknę się w domu, bo ktoś uważa, że skoro z niego wychodzę, to promuję otyłość, NIE - nie promuję otyłości! Po prostu na tę otyłość choruję. I czasem mam siłę i ochotę z nią walczyć, a czasem nie. I nie znaczy to, że jestem gorsza. Wręcz przeciwnie - uważam się za silną, mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana! Żyję i uwielbiam to moje życie!!!! A w warsztatach biorę udział, bo chcę się swym szczęściem dzielić i dodawać innym pewności siebie! Hejterów pozdrawiam!😉 - napisała Dominika Gwit.

 

O jakich warsztatach wspomniała aktorka? Dowiesz się tego na następnej stronie!

5/5

Dominika Gwit gościła ostatnio w "Pytaniu na śniadanie", gdzie opowiedziała o projekcie, w który się zaangażowała. 16 czerwca w Warszawie odbędą się bowiem warsztaty modowe pod hasłem "Piękno w rozmiarze XXL". Podczas spotkania, które potrwa kilka godzin, uczestniczki będą mogły wysłuchać porad stylisty gwiazd, makijażysty oraz brafitterki. Gospodynią warsztatów będzie Dominika Gwit, która doskonale zna bolączki otyłych osób.

 

Chcielibyście wziąć udział w takich warsztatach?

Więcej na temat Dominika Gwit