Instagram
1/4
Instagram

 

Film "Galerianki" wstrząsnął polską opinią publiczną. Opowiadał historię kilku nastolatek, które za modne gadżety, a nawet ubrania, świadczyły usługi seksualne starszym mężczyznom, których poznawały w centrach handlowych. Dominika Gwit ma do tego filmu szczególny sentyment. To właśnie obraz Katarzyny Rosłaniec otworzył jej drzwi do kariery. Na Instagramie aktorki pojawił się właśnie wpis z okazji 10. rocznicy rozpoczęcia zdjęć do "Galerianek". Dominika Gwit nie spodziewała się nawet, że bierze udział w tak ważnym projekcie.

 

W czerwcu 2008 roku, zestresowana, ale szczęśliwa jak nigdy, przyjechałam do Warszawy na zdjęcia do, jak się później okazało, jednego z najlepszych polskich debiutów. Kasia Rosłaniec zaufała nam, czterem młodziutkim dziewczynom i zrobiła bardzo ważny społeczny film. 10 lat. Aż ciężko mi uwierzyć - napisała Dominika Gwit.

 

Jak zmieniły się główne bohaterki filmu "Galerianki"? Dowiesz się tego z naszej galerii!

 

POLECAMY: Te kobiety o metamorfozie wiedzą wszystko! Dominika Gwit i Karolina Szostak wyglądają na szczęśliwe!

2/4
East News

 

Przez te wszystkie lata Dominika Gwit w pocie czoła pracowała na swoją pozycję w polskim show-biznesie. Po "Galeriankach" przyszła pora na rolę Zośki w serialu "Przepis na życie", za którą pokochały ją tysiące Polaków. Celebrytka zagrała także w "Singielce". Aktorstwo nie było jedyną pasją Dominiki. Gwiazda jednocześnie realizowała się jako dziennikarka. Gwit pracowała między innymi w Polskiej Agencji Prasowej. Jednak to właśnie przemysł filmowy stał się jej największą pasją.

 

Zobacz także: Dominika Gwit planuje dziecko? "Mam prawie 30 lat. No cóż... Zegar biologiczny bije!"

 

Zmiany zachodziły także w jej wyglądzie. Dominika Gwit nigdy nie ukrywała, że zmaga się z otyłością. Choć w pewnym momencie udało jej się zgubić ponad 50 kg, aktorka nie czuła się szczęśliwa. Rygorystyczna dieta zrobiła spustoszenie nie tylko w jej ciele, ale przede wszystkim psychice. Na szczęście Dominika odzyskała dawny optymizm. Co więcej, aktorka jest zakochana i już niebawem stanie na ślubnym kobiercu!

 

A jak zmieniły się jej koleżanki? Zobacz kolejne slajdy!

 

POLECAMY: Dominika Gwit zdradza szczegóły na temat swojej sukni ślubnej: "Poszłam do super pań, spojrzały na mnie i..."

3/4
East News

 

Czas się dla niej zatrzymał! Mimo upływu lat Anna Karczmarczyk wciąż wygląda jak nastolatka! Zmiany zaszły za to w jej życiu zawodowym. Przez te 10 lat aktorka była naprawdę zapracowana. Filmy, seriale, w tym ostatnio główna rola w "Za marzenia" - to wszystko sprawiło, że z nikomu nieznanej nastolatki stała się prawdziwą gwiazdą z pierwszych stron gwiazd. Polacy pokochali ją do tego stopnia, że to właśnie na nią oddali najwięcej głosów podczas finału 5. edycji programu "Taniec z gwiazdami". Na planie tego show Anna Karczmarczyk poznała także swojego narzeczonego, Pascala Litwina, z którym planuje ślub.

 

Na następnej stronie metamorfoza kolejnej gwiazdy "Galerianek". Będziecie pod wrażeniem!

 

POLECAMY: "Włosy wychodziły mi garściami" Anna Karczmarczyk zmaga się z poważną chorobą!

4/4
East News/Instagram

Dagmara Krasowska pojawiła się w filmie "Galerianki", gdy miała 18 lat. Był to jej debiut na dużym ekranie. Choć wypadła wyjątkowo przekonująco w roli Mileny, show-biznes nie zdołał jej zatrzymać na dłużej. Po sukcesie filmu Dagmara pojawiła się jeszcze w "Ojcu Mateuszu". Później rozpoczęła studia na kierunku socjologia. Dagmara obecnie wiedzie życie przeciętnej dziewczyny. Jej Instagram pełen jest malowniczych zdjęć z podróży, podczas których towarzyszy jej ukochany. Żałujecie, że Dagmara Krasowska nie została gwiazdą? Chcielibyście zobaczyć ją jeszcze w jakimś filmie?