Maciej Szczepanik, Dominika Gawęda Dominika Gawęda Maciej Szczepanik Dominika Gawęda Maciej Szczepanik
Maciej Szczepanik, Dominika Gawęda
Wedding.pl/Instagram
1/6
Maciej Szczepanik, Dominika Gawęda
Wedding.pl/Instagram

Dominika Gawęda i jej mąż Maciej Szczepanik są w podróży poślubnej! Para, która wzięła ślub w lipcu tego roku, dopiero teraz zdecydowała się na poślubny wyjazd. Małżonkowie wybrali szczególne miejsce - rajskie Malediwy. Na swoich instagramowych profilach zamieszczają niesamowite zdjęcia! Nie brakuje plaż z idealnie białym piaskiem, turkusową wodą oraz egzotycznymi palmami. W takiej scenerii Dominika i Maciej celebrują swoją miłość. Można pozazdrościć!

 

Zobacz też: Dominika Gawęda weźmie drugi ślub? Gwiazda planuje drugą uroczystość

 

Zobaczcie zdjęcia na następnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Co za zmiana! Dominika Gawęda kompletnie odmieniona w nowej fryzurze

2/6
Dominika Gawęda
Instagram/Dominika Gawęda

Dominika Gawęda pokazała zdjęcia, które powstały na plaży o zachodzie słońca. Widać na nich szczęśliwą artystkę w kostiumie kąpielowym i prześwitującej spódnicy. Dominika wygląda przepięknie!

- Malediwy... Czysta magia... Pozdrawiam Was z drugiego końca Świata... - napisała artystka.

Podobne zdjęcia z równie niesamowitymi widokami pojawiły się również na profilu jej męża. Maciej Szczepanik nie kryje zachwytów nad rajskimi Malediwami.

Najpiękniejsze miejsce na Ziemi !!! - napisał.

Zobaczcie więcej zdjęć na kolejnych stronach!

3/6
Maciej Szczepanik
Intagram/Maciej Szczepanik

Młodzi małżonkowie cieszą się rajskimi plenerami. Dopisuje im świetna pogoda. Pomysł, by przesunąć termin podróży poślubnej z lata na jesień, to był strzał w dziesiątkę! W Polsce obecnie panuje ponura aura, przed którą Dominika i Maciej sprytnie uciekli. ;)

4/6
Dominika Gawęda
Instagram/Dominika Gawęda

Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik pobrali się pod koniec lipca 2017 roku. Ceremonia odbyła się w kameralnej, rodzinnej atmosferze z dala od mediów. Para wzięła plenerowy ślub cywilny w romantycznych ogrodach Pałacu Chojnata.

5/6
Maciej Szczepanik
Intagram/Maciej Szczepanik

Okazuje się jednak, że nie będzie to jedyny ślub tej pięknej pary. Jakiś czas temu "Fakt" zdradził, że Dominika Gawęda i Maciej Szczepanik planują jeszcze uroczystość kościelną. Na razie jednak nie jest znany nawet przybliżony termin tego wydarzenia.

6/6
Maciej Szczepanik
Intagram/Maciej Szczepanik

Dominika i Maciej spędzają podróż poślubną w pięknym miejscu! 

Więcej na temat Dominika Gawęda Blue Cafe Pectus