Meghan Markle
EastNews

Meghan Markle i książę Harry mieszkają teraz we Frogmore Cottage. Para niedawno wyremontowała swoją posiadłość. Wnętrza rezydencji są owiane wielką tajemnicą, ale jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się w jakim stylu para urządziła swój nowy dom, to teraz już wszystko jasne. Wszystko za sprawą pośredniczki nieruchomości, która wystawiła na sprzedaż posiadłość Meghan Markle z Los Angeles. 38-latka zanim poznała księcia też żyła luksusowo! Tylko spójrzcie na wystrój jej dawnego domu. Robi wrażenie?

1/5
Dom księżnej Meghan w L.A.
www.homes.com

Aktorka w Los Angeles miała bardzo wielką posiadłość. Dom liczył cztery sypialnie, trzy łazienki, przestronny salon i kuchnię. Meghan mieszkała tam przez dwa lata. W środku miała także kominek, wiele obrazów i na zewnątrz spore podwórko.

2/5
Dom księżnej Meghan salon
www.homes.com

W mieszkaniu Meghan Markle nie brakowało światła. Księżnej podobno bardzo zależało na dużych oknach, dzięki którym słońce mogło wpadać do środka. Mieszkanie aktorki było białe, jednak bardzo przytulne za sprawą kolorowych dodatków. Niebiesko-żółte poduchy i złoty stolik zdecydowanie nadawały charakter wnętrzu. 

Zobacz także: Ta decyzja Harry'ego i Meghan oburzyła wielu brytyjczyków! Wypominają im luksus

3/5
Dom księżnej Meghan kuchnia
www.homes.com

Mieszkanie księżnej Meghan przy 447 S Highland Ave zostało wystawione w sieci za 1 mln 800 tysięcy dolarów! W przeliczeniu na naszą walutę musielibyśmy zapłacić za nie blisko 7 mln złotych. Astronomiczna kwota może jeszcze ulec zmianie. Kto przecież nie chciałby mieszkać w rezydencji księżnej Sussex? Lista chętnych z pewnością jest bardzo długa! 

4/5
Dom księżnej Meghan sypialnia
www.homes.com

Kilak lat temu Meghan Markle nie przeszkadzali sąsiedzi. Z okien jej domu widać było inne domy i księżna nie miała z tym żadnego problemu. Dziś Amerykankę strzeże ponad 20 ochroniarzy i nikomu nie pozwala zbliżyć się do posiadłości. Kilka dni temu informowaliśmy Was o zakazach, które Meghan i Harry sporządzili dla swoich sąsiadów. Podobno para zakazała im kontaktować się z nimi! 

5/5
Dom księżnej Meghan łazienka
www.homes.com

Mieszkanie Meghan Markle w Los Angeles jest bardzo luksusowe. Księżna zdecydowanie ma talent do projektowania wnętrz i z pewnością swoją nową posiadłość niedaleko Londynu również urządziła pięknie. Jak Wam się podoba?

 

Więcej na temat domy gwiazd Meghan Markle