Sypialnia Agnieszki Kaczorowskiej Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją łazienkę Agnieszka Kaczorowska pokazała swój dom Agnieszka Kaczorowska w restauracji Agnieszka Kaczorowska z mężem
Dom Agnieszki Kaczorowskiej

Agnieszka Kaczorowska-Pela razem z mężem tuż przed narodzinami córeczki zdecydowali się na zakup nowego domu. Para marzyła o tym, aby święta Bożego Narodzenia spędzić już we własnym mieszkaniu i to udało się zrealizować. Co prawda mieszkanie nie jest jeszcze do końca urządzone, ale para szybko nadrabia i co jakiś czas chwali się kolejnymi etapami remontu, umieszczając zdjęcia w mediach społecznościowych. 

Tym razem paparazzi przyłapali aktorkę na rodzinnym spacerze i  obiedzie w restauracji w okolicach domu. Zobaczcie jak urządziła się Agnieszka Kaczorowska-Pela razem z mężem!

1/5
Sypialnia Agnieszki Kaczorowskiej

Jednym z pierwszych pomieszczeń, które Agnieszka Kaczorowska urządziła w nowym domu była sypialnia. W tym miejscu może spokojnie spędzać czas ze swoją córeczką nawet, kiedy w pozostałej części domu nadal stoją kartony. 

2/5
Agnieszka Kaczorowska pokazała swoją łazienkę
Instagram

Kolejnym pomieszczeniem, które zostało urządzone była oczywiście łazienka. Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na modne zestawienie kolorystyczne i wybrała połączenie beżu i szarości. Kolory ziemi i naturalne struktury to już od jakiegoś czasu jeden z mocniejszych wnętrzarskich trendów. 

3/5
Agnieszka Kaczorowska pokazała swój dom
Instagram

W domu ważnym miejsce jest duży, jasny i przestronny salon połączony z białą kuchnią. To tu będzie się toczyło codzienne życie rodziny, a być może już wkrótce Agnieszka Kaczorowska pochwali się zdjęciem raczkującej po podłodze Emilki. 

4/5
Agnieszka Kaczorowska w restauracji

Ostatnio para w wolnej chwili wybrała się na rodzinny obiad do restauracji. Trzeba przyznać, że praca zawodowa, opieka nad dzieckiem i urządzanie domu może być nie tylko męczące, ale i stresujące. Chwila oddechu z pewnością się przydała młodym rodzicom.

5/5
Agnieszka Kaczorowska z mężem

Kiedy urządzanie domu już się zakończy, para z pewnością będzie miała więcej czasu na odpoczynek. Ostatnie miesiące były dla nich bardzo pracowite!