Doda - Sylwester z Polsatem 2020/2021

Doda zdradziła, ile tak naprawdę zarabia na koncertach w Sylwestra! Ogromne zaskoczenie

Doda - Sylwester z Polsatem 2020/2021

Doda jest jedną z gwiazd, która od lat pojawia się na koncertach sylwestrowych organizowanych przez największe stacje telewizyjne. W tym roku królową polskiej sceny zobaczymy podczas Sylwestra w Polsacie. A ile tak naprawdę zarabia Doda w Sylwestra? Jak wiadomo stawki dla artystów w tę wyjątkowo noc w roku są gigantyczne!

Doda zdradziła, ile tak naprawdę zarabia na koncertach w Sylwestra!

Stawki dla największych artystów za koncerty w Sylwestra według doniesień se.pl sięgają nawet 100 tys. zł. Na takie wynagrodzenie mogły liczyć gwiazdy, jak Maryla Rodowicz czy Beata Kozidrak. W tym gronie jest też Doda. Teraz artystka sama poruszyła trudny i kontrowersyjny temat wynagrodzeń i w wywiadzie z Agnieszką Hyży zdradziła, że ona nie zarabia na koncertach sylwestrowych:

Powiem coś, czego nigdy nie powiedziałam. I mój menedżer może potwierdzić. Ja nigdy w życiu nie zarobiłam na Sylwestra. Wszystkie pieniądze, które dostawałam na Sylwestra, płaciłam na show, na tancerzy, rekwizyty i wszystko, co się działo na scenie. Jeszcze dokładałam czasami. I nigdy w życiu nie zarobiłam złotówki na Sylwestra - powiedziała Doda w rozmowie z Agnieszką Hyży na Instagramie. 

Doda dodała też, że nie żałuje żadnego z koncertów, które jej fani mieli okazję oglądać w Sylwestra. Trzeba przyznać, że artystka zawsze urządza na scenie prawdziwe show i zdecydowanie nie jest typem osoby, która tylko wychodzi na scenę i śpiewa:

Zyskałam dużo więcej. Mam szacunek moich fanów. Moi fani wiedzą, że robiłam wszystko, żeby zawsze im się podobało, żeby zawsze byli zachwyceni, żeby byli dumni, że mają idolkę, która zawsze coś fajnego zrobi na scenie. Ale chciałabym, żeby mieli też świadomość, że ja zawsze za to obrywałam również - zaznaczyła. 

Wiedzieliście, że Doda nie zarabia na koncertach sylwestrowych?

Zobacz także: Doda uratowała 340 osób! Schudła 7 kg i wypadły jej włosy, ale powód był godny podziwu 

Doda
East News

 

Doda na TeleKamerach 2020 w czarnej kreacji z rozcięciem
EastNews

 

 

Więcej na temat Doda Sylwester
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48