Doda opublikowała na Instagramie kilka fragmentów z wywiadu, w którym opowiada o sukcesie swojej aktualnej sylwetki, samodyscyplinie i dbaniu o zdrowie psychiczne:

Reklama

Takie zasady Dody pigułce???? bierzcie i korzystajcie - napisała.

Co więc jest przepisem na jej własny sukces? Złapiecie się za głowę, jak zobaczycie, ile tego jest.

Doda o tajnikach swojej sylwetki

Doda od zawsze nie ukrywa swojego zamiłowania do sportu. Nie raz powtarzała, że gdyby nie muzyka, z pewnością zostałaby sportowcem. Na przestrzeni lat jej sylwetka ewoluowała, jednak zawsze wzbudzała podziw wśród jej fanek. Teraz wokalistka postanowiła podzielić się swoimi sekretami na idealną formę. Niedawno, jak Doda pokazała swoją sylwetkę w bikini, w sieci zawrzało. Można jej pozazdrościć, jednak nawet Doda nie jest posiadaczką takiej formy ot tak po prostu. Jakie są jej tajniki? Doda opowiedziała o swojej diecie w rozmowie ze Zdrowie Poradnik:

Nie lubię słodyczy, jem bardzo zdrowo, nie jem fast-foodów, nie piję jakiś słodkich, gazowanych rzeczy.

Podkreśliła jednak:

Wiadomo, że każdy etap w życiu wiąże się ze swoimi prawami i szaleństwami, więc też zamknęłam etap imprezowania bardzo hucznie i z wielkimi rekordami ale od wielu lat alkohol piję raz na trzy/cztery miesiące czyli cztery razy w roku i to też mi bardzo służy.

Instagram @dodaqueen

Zobacz także: Doda prezentuje sylwetkę w bikini: "Dochodzę do swojej wagi"

Zobacz także

To jednak nie koniec. Doda podzieliła się również szczegółami swojej diety:

Uważam, że kobiety po 35. roku życia powinny całkowicie zrezygnować z mięsa i alkoholu. Ja tak zrobiłam. Jestem na diecie bezglutenowej, bez laktozy, jem ryby, czasami dziczyznę, jeżeli mam taką ochotę, słucham się swojego organizmu. Cukru nie jem od 15 lat. Jeżeli mam ochotę na słodycze to jem owoce, ale fruktozę do 14:00.

Instagram @dodaqueen

Zobacz także: Doda pokazała list miłosny. Pisze "o miłości, która przetrwa koniec świata"

Doda oprócz diety, do której od lat podchodzi bardzo konsekwentnie, również mocno dba o swoją kondycję fizyczną:

Na ten moment ćwiczę dwa razy w tygodniu z elektrostymulacją. Jest to dla mnie bardzo wspaniały sposób ćwiczeń. (...) Oprócz tego drugi raz w tygodniu ogólnorozwój czyli trochę kardio, trochę siłowni, trochę sportów na zewnątrz

Opowiedziała również o swojej samodyscyplinie oraz dbaniu o zdrowie psychiczne. Wszystko znajdziecie w poście, który opublikowała na swoim Instagramie.

Instagram @dodaqueen
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama