Doda z przyjaciółmi w Glam Club
Instagram Dody

Doda w mini Just Paul imprezuje w klubie dla gejów

Doda z przyjaciółmi w Glam Club
Instagram Dody

Doda aktualnie jest bardzo zapracowaną artystką. Cały czas trwa jej trasa koncertowa "Fly High Tour", ale pomimo to gwiazda doskonale wie jak wykorzystać przerwę między poszczególnymi występami. Jakiś czas temu wokalistka udała się na krótkie wakacje do Włoch, a wczoraj postanowiła spotkać się z przyjaciółmi w klubie. Zobacz: Doda na wakacjach w San Marino

Doda w towarzystwie najbliższych znajomych spędziła szaloną noc w stołecznym Glam Club. Tego wieczoru w tym właśnie miejscu swój występ miała Dżaga, z którą Rabczewska jest w bardzo bliskich relacjach od dłuższego już czasu.

W trakcie wypadu do klubu gwiazda miała na sobie szarą mini marki Just Paul na cieniutkich ramiączkach i olbrzymim dekoltem na plecach, odsłaniającym jej tatuaż. Sądząc po zdjęciach jakie artystka wrzuciła na swój Instagram zabawa była przednia.

Najwyraźniej taka chwila oderwania się od rzeczywistości dobrze wpływa na Dodę. Dzięki temu na swoich koncertach może dać z siebie wiele energii, a przychodzące na jej widowisko tłumy, nie żałują uczestnictwa w muzycznym spektaklu.

Zobacz: Wielki sukces nowej trasy Dody. Wybraliśmy najlepsze momenty

Tak Doda świętowała rozpoczęcie trasy koncertowej:

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01