Doda pokazała, jak spędza niedzielne popołudnie po zakończonej audycji w RFM FM. Wokalistka kolejny raz udowadnia, że ma ogromny dystans do sławy i rozpoznawalności! Zobaczcie najnowsze kadry i reakcje, jakie podróż Dody tramwajem wywołała wśród fanów.

Reklama

Doda podróżuje tramwajem z pupilem. Fani są pod wrażeniem

Fani Dody przyzwyczajeni są już do tego, że wokalistka publikuje w mediach społecznościowych nie tylko treści związane z koncertami czy muzycznymi dokonaniami, ale zdarza się też, że relacjonuje momenty z życia prywatnego. Nic zatem dziwnego, że internauci chętnie wyłapują ciekawostki tego rodzaju, które świadczą o tym, że Doda - oprócz scenicznej kariery - przeżywa codzienność podobnie jak wszyscy. Niedawno Doda pokazała, jak świętuje urodziny ukochanej mamy, a teraz pokazała w sieci kolejny prywatny "smaczek"!

W kwietniową niedzielę Doda - jak co tydzień - prowadziła audycję "Dodaphone" w RMF FM, a po zakończonych nagraniach razem z pieskiem, Wolfie'm, postanowiła wrócić do domu tramwajem:

Po zakończonych audycjach niedzielnych w RMF FM i tramwajem zdarza się wracać
- napisała Doda.

Fani niezwykle entuzjastycznie zareagowali na wpis Dody, dopytując nawet, czy artystka musiała skasować bilet! Byli też ciekawi, jak obecność Dody w komunikacji miejskiej odebrali jej współpasażerowie:

Ciekawe czy Doda musi kasować bilet
Znając ludzi to pewnie w szoku, że wsiadła do tramwaju
Imagine, wsiadasz do tramwaju a tam królowa
Każdy chce trochę normalności
Ale bym chciała jechać tym tramwajem - jesteś najlepsza, normalna i prawdziwa
Tak trzeba żyć , normalnie i bez spiny
doda 1a

Internauci nie mogli pominąć też obecności pasażera, który towarzyszył Dodzie w nietypowej dla niej podróży, czyli Wolfiego. Jak widać, pupil też był zachwycony taką formą transportu!

Zobacz także
Wolfie to czuje się jak królewicz siedząc na kolanach, miejsce honorowe

Doda po raz kolejny pokazała fanom, że mimo ogromnej popularności, ma dystans do siebie, co udowadnia na każdym kroku! A Wy, chcielibyście spotkać wokalistkę podczas podróży tramwajem?

Reklama

Zobacz także:Fani nie wierzą w to, co widzą! Pod zdjęciem Dody posypały się życzenia

Doda z psem
Instagram @dodaqueen
Reklama
Reklama
Reklama