W piątek wieczorem odbyła się wielka gala Woman Power 2023. Na imprezie pojawiło się sporo gwiazd, a wśród nich nie zabrakło: Dody, Patricii Kazadi, Joanny Krupy i Ani Świątczak, która zaśpiewała razem z córką, Etiennette. Jak zaprezentowały się gwiazdy? Panie wybrały odważne i seksowne stylizacje. Tylko spójrzcie na te zdjęcia! Doda przyćmiła wszystkich?

Reklama

Doda na gali Woman Power 2023

W piątek, 28 kwietnia, wieczorem odbyła się wielka gala Woman Power 2023. Impreza odbyła się w warszawskim hotelu Hilton i nie zabrakło na niej gwiazd. Wśród zaproszonych gości pojawiła się Doda, która zachwyciła swoim wyglądem w zielonej kreacji, która odsłoniła jej brzuszek. W długiej spódnicy i krótkim topie wyglądała świetnie!

Zobaczcie sami, jak Doda prezentowała się na gali Woman Power.

Zobacz także: Marina kopiuje Dodę? "To już kolejny raz". Wokalistka odpowiedziała na przytyk

Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Doda wybrała zielony zestaw, który podkreślił jej szczupłą i wysportowaną figurę. Look artystki uzupełniły czarne sandałki na obcasie, mała złota torebka i duża efektowna biżuteria. Doda zdecydowanie błyszczała na gali Woman Power 2023.

Zobacz także

Zobacz także: Doda pochwaliła się prezentem od dzieci Dariusza Pachuta: "Tak jest być macochą"

Artur Zawadzki/REPORTER

Na imprezie pojawiła się również Joanna Krupa, która także wybrała odważną stylizację. Modelka pokazała się w białej, cekinowej sukni z seksownymi rozcięciami.

Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Patricia Kazadi z kolei postawiła na mocny, pomarańczowy kolor. W sukni z głębokim dekoltem wyglądała pięknie! Ostatnio Patricia Kazadi pokazała się w odważnej, lateksowej stylizacji, a tym razem postawiła na elegancję.

Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Na imprezie zaśpiewała Ania Świątczak z córką. Na zdjęciach z gali doskonale widać, jak bardzo Etiennette Wiśniewska jest podobna do swojego taty, Michała Wiśniewskiego.

Reklama

Zobacz także: Michał Wiśniewski przestał chrzcić dzieci: "Chodzi o to, by chrzest przyjąć świadomie"

Artur Zawadzki/REPORTER/East News
Reklama
Reklama
Reklama