Doda wspomina początki swojej kariery, kiedy to jako nastolatka próbowała sił w musicalu Metro Janusza Józefowicza. Piosenkarka na Instagramie zamieściła zdjęcie z prób w teatrze zrobione 18 lat temu. Obok fotografii znalazła się także kartka z dedykacją dla Dody od Józefowicza.

Reklama

Aż się łezka kręci musical Metro obchodzi 25 lecie w tym roku ...a ja znalazłam taką perełkę z tej okazji moje pierwsze zdjęcie z próby do tego spektaklu ,zrobione równo 18 lat temu!szok po prawej dedykacja Janusza. 14 letnia aktoreczka w dżinsowych szortach i glanach - napisała Doda.

Przypomnijmy, że "Metro" po raz pierwszy wystawiono 25 lat temu w Teatrze Dramatycznym. Słynny musical od samego początku wzbudzał ogromne zainteresowanie wśród widzów. Spektakl Janusza Józefowicza za każdym razem przyciągał tłumy fanów, którzy często przychodzili do teatru po kilkaset razy! W Metrze występowały największe gwiazdy takie jak Edyta Górniak, Robert Janowski czy Katarzyna Groniec.

Ostatnio swoje wspomnienia ze współpracy z Januszem Józefowiczem opublikowała Edyta Górniak. Diva na Facebooku dziękowała za "piękny czas" spędzony podczas przygotowań i spektakli.

Zobaczcie jak Doda uczciła 25-lecie musicalu Metro. Poznajecie piosenkarkę?

Zobacz także

Zobacz także: Przystojny gwiazdor Hollywood zachwycony Dodą! Szczególnie jej fotkami z wanny!

Doda wspomina udział w musicalu Metro.

Reklama

18 lat temu Doda wzięła udział w musicalu Janusza Józefowicza.

Reklama
Reklama
Reklama