Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
Doda wspomina swój udział w Metrze Janusza Józefowicza
ONS
Newsy

Doda wspomina swój udział w musicalu Metro: "Aż się łezka kręci"... I pokazuje zdjęcie!

Jak wyglądała Doda 18 lat temu?

Doda wspomina początki swojej kariery, kiedy to jako nastolatka próbowała sił w musicalu Metro Janusza Józefowicza. Piosenkarka na Instagramie zamieściła zdjęcie z prób w teatrze zrobione 18 lat temu. Obok fotografii znalazła się także kartka z dedykacją dla Dody od Józefowicza.

Aż się łezka kręci musical Metro obchodzi 25 lecie w tym roku ...a ja znalazłam taką perełkę z tej okazji moje pierwsze zdjęcie z próby do tego spektaklu ,zrobione równo 18 lat temu!szok po prawej dedykacja Janusza. 14 letnia aktoreczka w dżinsowych szortach i glanach - napisała Doda.

Przypomnijmy, że "Metro" po raz pierwszy wystawiono 25 lat temu w Teatrze Dramatycznym. Słynny musical od samego początku wzbudzał ogromne zainteresowanie wśród widzów. Spektakl Janusza Józefowicza za każdym razem przyciągał tłumy fanów, którzy często przychodzili do teatru po kilkaset razy! W Metrze występowały największe gwiazdy takie jak Edyta Górniak, Robert Janowski czy Katarzyna Groniec.

Ostatnio swoje wspomnienia ze współpracy z Januszem Józefowiczem opublikowała Edyta Górniak. Diva na Facebooku dziękowała za "piękny czas" spędzony podczas przygotowań i spektakli.

 

Zobaczcie jak Doda uczciła 25-lecie musicalu Metro. Poznajecie piosenkarkę?

 

Zobacz także: Przystojny gwiazdor Hollywood zachwycony Dodą! Szczególnie jej fotkami z wanny!

 

Doda wspomina udział w musicalu Metro.

 

18 lat temu Doda wzięła udział w musicalu Janusza Józefowicza.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Doda jako ikona show-biznesu
Newsy
7 najważniejszych momentów (i osób) w życiu Dody! Tak zmieniała polski show-biznes!
7 najważniejszych momentów (i osób) w życiu Dody! Tak zmieniała polski show-biznes!
Rodzice odwiedzili Dodę
Newsy
Rodzice odwiedzili Dodę w Warszawie. Przyjechali świętować urodziny gwiazdy? ZDJĘCIA
Rodzice odwiedzili Dodę w Warszawie. Przyjechali świętować urodziny gwiazdy? ZDJĘCIA
Janusz Józefowicz chce zaprosić Edytę Górniak do swojego flmu
Newsy
Józefowicz chce zrobić filmową wersję "Metra"! Czy zagra w nim Edyta Górniak?
Józefowicz chce zrobić filmową wersję "Metra"! Czy zagra w nim Edyta Górniak?

Janusz Józefowicz chce, żeby Edyta Górniak wystąpiła w jego filmie! Okazuje się bowiem, że ruszyły już prace nad ekranizacją słynnego musicalu "Metro" i Józefowicz chciałby, żeby diva pojawiła się w filmie. Twórca spektaklu, który po raz pierwszy wystawiono w Teatrze Dramatycznym już 25 lat temu, w rozmowie z Supr Expressem opowiedział o swoich planach związanych z filmem. To prawda, trwają prace nad ekranizacją "Metra", przymierzamy się do tego. Z Edytą Górniak nie było jeszcze konkretnych rozmów na ten temat, ale chciałbym, aby w nim wystąpiła. Raczej jako guest star. Taki sam pomysł mamy na jeszcze kilku wykonawców. Główne role będą jednak grali ludzie młodzi - powiedział Janusz Józefowicz. Jak udało nam się dowiedzieć, Edyta Górniak nie rozmawiała jeszcze o ewentualnej współpracy z Januszem Józefowiczem. Teraz artystka skupia się na Eurowizji oraz swojej trasie koncertowej.   Czy Edyta Górniak zgodzi się wystąpić w filmie Janusza Józefowicza? Artystka z wielkim sentymentem wspominała ostatnio swój udział w Metrze. Na Facebooku gwiazda zamieściła obszerne podziękowania dla wszystkich, z którymi współpracowała przy musicalu. Do dziś kiedy słyszę pierwsze dźwięki Uwertury, mam ścisk w sercu. Ten sam, który czułam niezmiennie przed każdym z 700 spektakli, kiedy dźwięki Janusza Stokłosy podnosiły żelazną kurtynę w Teatrze Dramatycznym... Dyscyplina, punktualność, zapach kotar, szum oczekującej widowni, strach, wyczerpanie, szczęście i magia bliskości z publicznością. Pracowitość, szacunek do widza, skupienie, muzykalność - to wszystko odkrywałam po raz pierwszy pod okiem Janusza Józefowicza, Janusza Stokłosy i Wiktora Kubiaka...- pisała wówczas Edyta Górniak. Chcielibyście zobaczyć Edytę Górniak w ekranizacji Metra?   Zobacz także: Doda o Edycie Górniak na Eurowizji: "Będę trzymała za...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner