Doda w Centrum Sztuki Współczesnej
Instagram Dody
Newsy

Natchniona Doda na wystawie sztuki. Co oglądała?

Gwiazda w poszukiwaniu inspiracji

Doda jest obecnie w samym środku swojej trasy koncertowej "Fly High Tour". Gwiazda znajduje jednak czas na zabawę z przyjaciółmi i relaks. Przypomnijmy: Doda w mini imprezuje w klubie dla gejów

Ostatnio Rabczewska postanowiła wybrać się do warszawskiego Centrum Sztuki Współczesnej. Gwiazda podziwiała tam wystawę prac jednej z najwybitniejszych amerykańskich artystek, Sharon Lockhart. Eksperymentalne obrazy i fotografie wywarły na Dodzie duże wrażenie, piosenkarka podzieliła się też pamiątkowymi fotkami na swoim Instagramie. Jedno ze zdjęć podpisała cytatem z piosenki Grażyny Łobaszewskiej "Czas nas uczy pogody". Można pokusić się o stwierdzenie, że podczas wystawy kontrowersyjna artystka wyciszyła się i oddała się chwili refleksji.

Zobaczcie zdjęcia Dody w Centrum Sztuki Współczesnej. Wystawa Flockhart zainspiruje jej kolejne projekty?

 

 

Zobacz też najlepsze momenty z trasy koncertowej Dody "Fly High Tour":

Koncertowe DVD Dody szczegóły
ONS
Newsy
Doda wydaje koncertowe DVD! Ujawniamy szczegóły
Szykuje się spektakularne show. Kiedy premiera?

O tym, że najlepsze trasy koncertowe w Polsce ma Doda w zasadzie nie trzeba nikomu przypominać. Tournee "Rock'n'roll Palace" i "The 7 Temptations Tour" robiły wielkie wrażenie pod względem realizacyjnym ( zobacz: Doda wydała milion, zarobiła trzy ). Wiadomo też, że Doda jest wymagająca przede wszystkim wobec siebie, dlatego na nowy sezon przygotowała zupełnie nową trasę - "Fly High Tour", która jest jeszcze lepsza i bardziej imponująca niż poprzednie. Niestety jak do tej pory żadna z dotychczasowych tras Dody nie została uwieczniona na DVD. Na szczęście w tym roku się to zmieni! Kilka dni temu piosenkarka ogłosiła, że lada dzień przystępuje do nagrania swojego nowego show! Afterparty.pl poznało szczegóły widowiska. -   Show w ramach "Fly High Tour" zostanie nagrane podczas koncertu w Krynicy Morskiej 27 lipca. Scena ustawiona będzie bezpośrednio nad morzem, a całość będzie filmowana przez ponad 20 kamer ! Premiera DVD zaplanowana jest na jesień 2013 - zdradziła w rozmowie z AfterParty.pl osoba zajmująca się tą produkcją Dowiedzieliśmy się także, że specjalnie na potrzeby nagrania gwiazda zamierza zatrudnić dodatkowych tancerzy i delikatnie zmodyfikować scenariusz koncertu . Nie możemy się już doczekać! Oby tylko żaden fan nie chciał powtórzyć akcji sprzed kilku tygodni. Przypomnijmy: Fan chciał zniszczyć show Dody Zobaczcie wideo promujące trasę "Fly High Tour": Zobacz pełną galerię zdjęć z trasy "Fly Hight Tour" >>> Najlepsze momenty z nowej trasy koncertowej Dody:

Doda wypoczywa na Mazurach
ONS/Instagram
Newsy
Tak Doda odpoczywa pomiędzy koncertami
Londyn, Paryż, Nowy Jork? Ależ skąd!

24 maja Doda wyruszyła w trasę koncertową "Fly High Tour" , podczas której odwiedzi wiele polski miast. Najbliższe tygodnie będą dla niej bardzo pracowite. Oprócz prezentowania muzycznego show, gwiazda cały czas pracuje nad nowym materiałem na płytę. Wokalistka, która znana jest ze swojej pracowitości i olbrzymiego zaangażowania we wszystkie projekty, od czasu do czasu potrzebuje chwili relaksu. Jak się okazało w ostatnim czasie oazą spokoju dla Dody są Mazury . Kilkanaście godzin temu Rabczewska na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie z wypadu do Krainy Jezior. Na fotce widzimy uśmiechniętą artystkę przy ognisku . - Mazury z przyjaciółmi najlepszy trip ever - skomentowała fotografię Doda. Kilka dni w towarzystwie najbliższych z pewnością pozwoli wokalistce zregenerować siły, aby mogła podczas każdego z koncertów dać z siebie wszystko. Nowe show Dody jest naprawdę spektakularne i bez odpowiedniego przygotowania gwiazda nie byłaby w stanie jednocześnie śpiewać, tańczyć i odgrywać aktorskie scenki. Zobacz: Tak Doda świętowała rozpoczęcie trasy koncertowej Tak wygląda show Dody z trasy "Fly High Tour":

Katolicy protestują przeciwko Dodzie
ONS
Newsy
Katolicy chcą odwołać koncert Dody!
"Jest on sporym ryzykiem"

Doda jest obecnie w wyczerpującej trasie koncertowej "Fly High Tour". Każde show artystki gromadzi nawet do 20 tysięcy fanów, a sama piosenkarka chętnie pokazuje, jak ta wielka produkcja wygląda od kulis. Przypomnijmy: Tak wygląda koncert Dody od kulis Nie wszyscy jednak chcieliby, żeby Doda wystąpiła ze swoim show w ich mieście. W sierpniu artystka ma wystąpić w Klwowie, a sam występ zbiega się z obchodami święta dziękczynienia za zbiory, a co za tym idzie - mszą święta. Członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej nie wyobrażają sobie, aby kontrowersyjna gwiazda mogła uświetnić takie wydarzenie swoim występem. Co bardziej gorliwi mieszkańcy gminy zbierają ponoć nawet podpisy, aby nie dopuścić do występu Dody:   Absolutnie nie jest to żadna akcja polityczna. Trudno mi też powiedzieć czy zbierane są podpisy za odwołaniem koncertu. Jest on na pewno meczem wielkiego ryzyka, chodzi o zachowania piosenkarki, która, jak uznał sąd, obrażała uczucia religijne katolików – mówi Jerzy Skórkiewicz w rozmowie z portalem echodnia.eu Wójt miasta nie widzi problemu w koncercie piosenkarki. Przyznaje, że sam jest katolikiem, a występ Dody ma być atrakcją dla mieszkańców i gości, a nie sposobnością do obrażania uczuć religijnych.   Tu nie chodzi o odczucia mieszkańców, to celowe, polityczne działanie konkretnych osób. Chciałem rozmawiać z prezesem Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, który podpisał się pod listem lub innymi członkami oddziału, ale wcale nie chcieli się spotkać - dodaje Piotr Papis, wójt gminy. Występy Dody wciąż wzbudzają kontrowersje. Widzieliście jej nowy koncert? Obraża uczucia religijne?   Zobacz też galerię zdjęć z trasy koncertowej Dody "Fly High Tour":

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner