Doda postanowiła sprzedać kolejne mieszkanie! Dla wielu może to być niespodzianka, ale artystka od wielu lat inwestuje w nieruchomości. Właśnie wystawiła na sprzedaż jedno ze swoich lokum w Warszawie. Atrakcyjne są nie tylko wnętrza i okolica ale również widok z okna. Można podziwiać tzw. "warszawski Manhattan". Doda podkreśla jednak, że to wnętrza nie dla wszystkich. Dlaczego? Sami zobaczcie, jak je urządziła.

Reklama

Zobacz także: Doda ma kilka luksusowych mieszkań w Warszawie na wynajem. Ile na tym zarabia?

Doda sprzedaje mieszkanie w Warszawie. Jak wyglądają wnętrza?

Mieszkanie, które Doda przeznaczyła na sprzedaż jest bardzo nowoczesne i kolorowe. Apartament posiada 135 metrów kwadratowych i znajduje się na warszawskim Mokotowie. Posiada m. in. saunę, bar, kuchnię, łazienkę, salon czy dwie sypialnie. Te ostatnie są szczególnie wyjątkowe, ponieważ jedna z nich posiada puchate panele dźwiękoszczelne, które zapewniają stuprocentową ciszę, a druga z sypialni posiada szklany sufit, przez który można obserwować niebo.

W środku nie brakuje również wyszukanych dodatków, takich jak prawdziwe np. śmigło wbudowane w ścianę.

Jest bardzo kolorowe i artystyczne więc nie jest to dla każdego opcja, ale zachęcam - powiedziała Doda, prezentując wnętrza wystawione na sprzedaż na Instagramie.

Jeszcze niedawno to wnętrze można było wynająć na airbnb, ale ostatecznie Doda zdecydowała się na sprzedaż. Jaka cena? Na stronie agencji nieruchomości, która zajmie się sprzedażem apartamentu gwiazdy, widnieje cena 1,5 mln złotych, czyli wychodzi ponad 11,1 tys. za metr kwadratowy.

Zobacz także

Zamieszkalibyście w takiej aranżacji?

Zobacz także: Doda wyprowadza się z Polski? Wynajęła już swoje drugie mieszkanie!

Oto zdjęcia wnętrz, które Doda wystawiła na sprzedaż:

Mieszkanie Dody na Mokotowie w Warszawie urządzone jest w bardzo nowoczesnym i artystycznym stylu. To idealny loft dla artystycznej duszy.

Zamieszkalibyście w mieszkaniu Dody?

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama