Doda skończyła 36 lat
East News

Doda pokazała się bez makijażu, zrobionej fryzury, w za dużych ubraniach i... dalej wygląda obłędnie 

Doda skończyła 36 lat
East News

Jak Doda radzi sobie na kwarantannie bez fryzjera oraz pomocy makijażystek? Piosenkarka zrobiła mini sesję w domowych warunkach. Pozowała w mokrych włosach, bez makijażu i w za dużych ubraniach. Jak wyszło? Gorąco! Koniecznie musicie zobaczyć te zdjecia! 

Zobacz także: Doda królową nietypowego wyzwania na Instagramie! Nie uwierzycie, z czego zrobiła sobie kreację

Doda pozuje bez makijażu i drogich stylizacji. Jak wygląda?

Doda jest idealnym przykładem na to, jak bardzo możemy pokochać samego siebie. Akceptacja własnych wad i zalet jest czymś, co zdecydowanie ułatwia drogę do szczęścia. Wokalistkę zawsze charakteryzowała pewność siebie, a dziś ta cecha wydaje się być jeszcze silniejsza! 

Dziś Doda podzieliła się ze swoimi fanami serią gorących zdjęć zrobionych w przydomowym ogródku. Pozowała zupełnie bez przygotowania.

Jak oceniła efekty sesji zrobionej telefonem?

Taki sztos, że nawet kwarantanna nie ostudzi waszych emocji! (...) Za domem, telefonem, bez make-upu, bez fryzury, w za dużych ciuchach and still fabulous 🤷🏼‍♀️ @felixalfred @voguemagazine 2020😄

Co cóż... nie przesadzała! Fani są zachwyceni widokiem naturalnej Dody i przyznali, że wygląda dużo piękniej niż kiedy się maluje: 

Wyglądasz pięknie !!!!! Dużo piękniej wyglądasz bez doklejanych rzęs 😍 wyglądasz jak modelka 😍

Doda jednak uwielbia obie swoje wersje, czyli tę domową i tę sceniczną: 

Scena rządzi się innymi prawami - musi być więcej make upu, więcej włosów, inny kostium. Może jestem staroświecka ale wychowałam się w teatrze, więc tak uważam i koniec.

Jak oceniacie naturalną Dodę?

Zobacz także: Rodzice Dody udowadniają, że można ćwiczyć w każdym wieku! Na dodatek nie brakuje im dystansu

Doda pokazała się w naturalnej wersji bez grama makijażu i w domowej stylizacji. Oto jak wygląda, kiedy izoluje się w domu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 

Doda bez makijażu nie jest dla jej fanów czymś niespotykanym, ponieważ wokalistka już wielokrotnie się pokazywała w naturalnej wersji. Jak sama twierdzi, na co dzień stara się nie malować, aby dać odpocząć skórze od ciężkich scenicznych i telewizyjnych make upów. Jednak jej naturalne zdjęcia każdorazowo wzbudzają podziw wśród odbiorców ale ciężko się dziwić oglądając takie zdjęcia! 

Doda na TeleKamerach 2020
EastNews

 

Więcej na temat Doda
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48