Jak Doda radzi sobie na kwarantannie bez fryzjera oraz pomocy makijażystek? Piosenkarka zrobiła mini sesję w domowych warunkach. Pozowała w mokrych włosach, bez makijażu i w za dużych ubraniach. Jak wyszło? Gorąco! Koniecznie musicie zobaczyć te zdjecia!

Reklama

Zobacz także: Doda królową nietypowego wyzwania na Instagramie! Nie uwierzycie, z czego zrobiła sobie kreację

Doda pozuje bez makijażu i drogich stylizacji. Jak wygląda?

Doda jest idealnym przykładem na to, jak bardzo możemy pokochać samego siebie. Akceptacja własnych wad i zalet jest czymś, co zdecydowanie ułatwia drogę do szczęścia. Wokalistkę zawsze charakteryzowała pewność siebie, a dziś ta cecha wydaje się być jeszcze silniejsza!

Dziś Doda podzieliła się ze swoimi fanami serią gorących zdjęć zrobionych w przydomowym ogródku. Pozowała zupełnie bez przygotowania.

Jak oceniła efekty sesji zrobionej telefonem?

Zobacz także

Taki sztos, że nawet kwarantanna nie ostudzi waszych emocji! (...) Za domem, telefonem, bez make-upu, bez fryzury, w za dużych ciuchach and still fabulous ????????‍♀️ @felixalfred @voguemagazine 2020????

Co cóż... nie przesadzała! Fani są zachwyceni widokiem naturalnej Dody i przyznali, że wygląda dużo piękniej niż kiedy się maluje:

Wyglądasz pięknie !!!!! Dużo piękniej wyglądasz bez doklejanych rzęs ???? wyglądasz jak modelka ????

Doda jednak uwielbia obie swoje wersje, czyli tę domową i tę sceniczną:

Scena rządzi się innymi prawami - musi być więcej make upu, więcej włosów, inny kostium. Może jestem staroświecka ale wychowałam się w teatrze, więc tak uważam i koniec.

Jak oceniacie naturalną Dodę?

Zobacz także: Rodzice Dody udowadniają, że można ćwiczyć w każdym wieku! Na dodatek nie brakuje im dystansu

Doda pokazała się w naturalnej wersji bez grama makijażu i w domowej stylizacji. Oto jak wygląda, kiedy izoluje się w domu.

Doda bez makijażu nie jest dla jej fanów czymś niespotykanym, ponieważ wokalistka już wielokrotnie się pokazywała w naturalnej wersji. Jak sama twierdzi, na co dzień stara się nie malować, aby dać odpocząć skórze od ciężkich scenicznych i telewizyjnych make upów. Jednak jej naturalne zdjęcia każdorazowo wzbudzają podziw wśród odbiorców ale ciężko się dziwić oglądając takie zdjęcia!

EastNews
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama