W ostatnim czasie Doda miała dużo na głowie. Jej czas jednak w głównej mierze pochłaniały przygotowania klipu do utworu "Wodospady". Ten bardzo przypadł do gustu jej licznym fanom, piosenkarka jednak nie ukrywa, że efekt końcowy to zasługa ciężkiej pracy - jej oraz 20 członków ekipy. Nie ukrywa także, że nie było łatwo. Zdradziła szczegóły produkcji.

Reklama

Doda o teledysku "Wodospady"

Doda nie może narzekać na nudę. Ostatnio mogliśmy oglądać jej przewrotne losy w randkowym show, w którym wokalistka szukała prawdziwej miłości. Show "Doda. 12 kroków do miłości" dobiegło końca. Jednak to właśnie dzięki niemu byliśmy świadkami przygotowań nowej płyty piosenkarki o tytule "Aquaria". Już w początkowym etapie muzyczna gwiazda miała ręce pełne roboty, a fani nie ukrywali, że czekają na efekty końcowe. Ostatnio Doda wreszcie pochwaliła się teledyskiem do piosenki "Wodospady", a fani byli pod wielkim wrażeniem tego, co zobaczyli na szklanych ekranach. Teraz z kolei wokalistka postanowiła zdradzić, jak wiele pracy kosztował ją ten teledysk:

- Produkcja tego wymagającego projektu trwała dwa dni zdjęciowe Oraz dwa dni podróży na Lokacje. Kręciliśmy w malowniczych okolicznościach natury i skarbów południa Polski. Najbardziej szalona Stenografia została wykreowana w studiu w Warszawie. Do Wybudowania kosmicznej plaży zostały zużyte …2 TONY piasku w tym ten różowy !Przy tym teledysku pracowało ponad 20 utalentowanych członków ekipy, Którym serdecznie dziękuję za magiczny efekt. ps: Dzięki Bogu że jestem morsem i wytrzymałam w czterostopniowej górskiej wodzie….a JAK WAM PODOBAJĄ SIĘ WODOSPADY? ???? - zapytała.

Instagram @dodaqueen

Zobacz także: Dlaczego Doda, a nie Dorota? Doda tłumaczy viralowy filmik, który szaleje na Tiktoku!

Internauci nie kryli swojego zachwytu nad bajecznymi kadrami, pięknymi stylizacjami, które podkreślają szczupłą sylwetkę piosenkarki oraz mocnymi i prawdziwymi emocjami, jakie wywołuje klip. Na komentarze fanów nie trzeba było długo czekać. Teledysk Dody bardzo przypadł im do gustu:

- Uważam, że to zdecydowanie najlepszy teledysk z Aq????arii i jeden z najlepszych w całej twojej karierze, a co! No i widać tę miłość ????

- Teledysk jest magiczny, jak z innej planety, coś niesamowitego!✨????

- Najbardziej klimatyczny i bajkowy teledysk jaki widziałam. A do tego totalnie kompatybilny z przekazem słów ????????????

- To jeden z najpiękniejszych teledysków, jakie przyszło mi obejrzeć w życiu. wspaniała robota????

- Rozwaliłaś system ???????? poziom światowy! Życzę Ci wszystkiego co najlepsze kochana i dziękuje ,że po raz kolejny twoje słowa w ostatnim odcinku o miłości spowodowały ,że piekły mnie oczy od kleju do rzęs ????????

- Cudowne są Wodospady ????. A wątek z ametystem, rozjaśnił mi dlaczego jest on obecny w Aq????aria Boxie ✨????. Dzięki za podzielenie się dobrą energią ♥️

- Absolutnie piękne i magiczne dzieło ???? gratulacje dla całej ekipy ????

Instagram @dodaqueen

Zobacz także: "Doda. 12 kroków do miłości": Doda podsumowuje udział w show. "Jestem zakochana"

Zobacz także

Byli jednak tez tacy, którzy nie rozumieją jego przekazu:

- Widać bardzo dużo pracy i talentu w teledysku ale… za dużo scen, za dużo kostiumów, za dużo cięć… Chaos. Nie wiem, czy to jest kwestia wizji, scenariusza czy edycji. Za dużo wszystkiego. Ten sam styl co poprzednie. Szkoda, bo nie można usłyszeć piosenki i przekazu.

- Mam dokładnie takie samo odczucie. Piosenka jest dla mnie numerem 1 na całej płycie, wręcz kocham ją. Natomiast teledysk ma piękna scenografię, magiczne miejsce ale za dużo ujęć, chaosu. Tak jak napisałaś. Jedna scena nie trwa 10 sek. a już przeskakuje kolejna :( seksualności też jest trochę za dużo, te wyginanie się, no nie wiem, ale dla mnie to jest na nie. Piosenka z pięknym przekazem, można było postawić na 2 piękne scenografie i było by idealnie ???? bo tak jak napisałaś, człowiek skupia się na ujęciach, nie skupiając się na pięknych słowach - pisali.

Reklama

A Wam jak podoba się klip?

Instagram @dodaqueen
Instagram @dodaqueen
Instagram @dodaqueen
Instagram @dodaqueen
Reklama
Reklama
Reklama